پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مه‌آبادی: هزینه خدمات فرودگاهی برای ایرلاین‌ها افزایش زیادی نخواهد داشت

تاریخ خبر: // کد خبر: 102477 // // // //


مه‌آبادی: هزینه خدمات فرودگاهی برای ایرلاین‌ها افزایش زیادی نخواهد داشت

رحمت‌اله مه‌آبادی ،مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با بیان این‌که از این پس باید ارز مورد نیاز خود را از بازار ثانویه تهیه کنیم، گفت: ما در دوران پسابرجام بخش قابل‌ملاحظه‌ای از تجهیزات موردنظر خود را خریداری و استفاده خوبی از برجام کردیم از همین‌رو قیمت تمام شده خدمات خود را خیلی افزایش نخواهیم داد.


مه‌آبادی: هزینه خدمات فرودگاهی برای ایرلاین‌ها افزایش زیادی نخواهد داشت

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با بیان این‌که از این پس باید ارز مورد نیاز خود را از بازار ثانویه تهیه کنیم، گفت: ما در دوران پسابرجام بخش قابل‌ملاحظه‌ای از تجهیزات موردنظر خود را خریداری و استفاده خوبی از برجام کردیم از همین‌رو قیمت تمام شده خدمات خود را خیلی افزایش نخواهیم داد.

رحمت‌اله مه‌آبادی در خصوص این‌که شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از این پس قرار است تجهیزات فرودگاهی را با چه نرخ ارزی خریداری کند به خبرنگار تین‌نیوز، گفت: بر اساس اعلامی که به ما کرده‌اند از این پس باید ارز موردنیاز خود را از بازار ثانویه تامین کنیم.

وی در ادامه در پاسخ به این پرسش که تامین ارز موردنیاز از بازار ثانویه به چه میزان هزینه‌های شرکت را افزایش خواهد داد، عنوان کرد: در این رابطه اقدام مهمی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در پسابرجام انجام داد و توانست از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده کند.

مدیرعامل شرکت فرودگاه و ناوبری هوایی ایران، تصریح کرد: ما در دوران پسابرجام بخش قابل‌ملاحظه‌ای از تجهیزات موردنظر خود را خریداری و استفاده خوبی از برجام کردیم.

مه‌آبادی خاطرنشان کرد: در حال حاضر اندک قراردادهای ما برای سفارش تجهیزات موردنظر باقی مانده است.

وی تاکید کرد: ما در شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران بخش عمده هزینه ارزی خود را انجام داده‌ایم از همین رو قیمت تمام شده خدمات خود را خیلی افزایش نخواهیم داد.

 
منبع : تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو