پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بازدید سرزده مدیرعامل ایران ایر از آژانس های هوایی

تاریخ خبر: // کد خبر: 102955 // // // //


بازدید سرزده مدیرعامل ایران ایر از آژانس های هوایی

فرزانه شرفبافی، مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران صبح امروز به صورت سرزده از چند شرکت ارائه دهنده خدمات مسافری هوایی بازدید و موارد مربوط به نحوه ارائه نرخ‌های اعلامی این شرکت‌ها به متقاضیان و تناسب آن با نرخ‌های اعلامی ایران‌ایر را بررسی کرد.


بازدید سرزده مدیرعامل ایران ایر از آژانس های هوایی

مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران صبح امروز به صورت سرزده از چند شرکت ارائه دهنده خدمات مسافری هوایی بازدید و موارد مربوط به نحوه ارائه نرخ‌های اعلامی این شرکت‌ها به متقاضیان و تناسب آن با نرخ‌های اعلامی ایران‌ایر را بررسی کرد.
فرزانه شرفبافی مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران صبح امروز از چند آژانس ارائه دهنده خدمات مسافرت هوایی در سطح شهر تهران به صورت سرزده بازدید کرد.
وی در این بازدیدها چگونگی ارائه نرخ‌های اعلامی از سوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به آژانس ها و مقایسه آن با نرخ‌های عرضه شده به مردم از هر دو جنبه آنلاین و حضوری را مورد بررسی قرار داد.
مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران همچنین نحوه ارتباط آژانس‌ها با سامانه سنا را پرس‌وجو کرد و از مدیران آژانس‌ها تاثیر نوسانات نرخ ارز و چگونگی محاسبه قیمت بلیط را جویا شد.
شرفبافی در ادامه تاکید کرد: درحالی که مبنای نرخ بلیط هواپیما ارز خارجی است اما با متقاضیان سفرهای هوایی بر اساس ریال محاسبه می‌شود، از این رو نوسانات نرخ ارز در صنعت هواپیمایی باید بر پایه نرخ ارائه شده و سامانه سنا مورد نظارت قرار گیرد.
وی از برگزاری جلسه‌ای در خصوص ارائه مشکلات آژانس‌های ارائه کننده خدمات مسافرتی با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خبر داد و گفت: هدف من و همکارانم از این بازدید سرزده مشاهده چالش‌های آژانس‌های مسافرتی در شرایط اقتصادی کنونی است تا بتوانیم با تمام توان نسبت به تسهیل شرایط اقدام کنیم.
وی خاطرنشان کرد: یکی از راهبردهای دولت در شرایط کنونی ایجاد تحرک در صنعت گردشگری است.

 

منبع : خبرگزاری آریا


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو