پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تازه ترین آمارها از بازگشت حجاج به کشور/ استمرار خدمات رسانی تا بازگشت آخرین کاروان‌ها ;

تاریخ خبر: // کد خبر: 104358 // // //


تازه ترین آمارها از بازگشت حجاج به کشور/ استمرار خدمات رسانی تا بازگشت آخرین کاروان‌ها

رییس سازمان حج و زیارت گفت: از زمان آغاز پروازهای بازگشت حجاج به ایران تا کنون ۷۸ هزار و ۲۳۶ نفر در قالب ۲۹۴ نفر از فرودگاه‌های جده و مدینه به ایران بازگشته‌اند.


تازه ترین آمارها از بازگشت حجاج به کشور/ استمرار خدمات رسانی تا بازگشت آخرین کاروان‌ها

حمید محمدی رییس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه روند بازگشت زائران کشورمان از فرودگاه جده پایان پذیرفته است، گفت: تمامی زائران حاضر در مکه مکرمه تا پایان روز چهارشنبه ۲۱ شهریور ماه از طریق فرودگاه جده به میهن بازگشته اند.

رییس سازمان حج و زیارت به روند بازگشت زائران از مدینه نیز اشاره کرد و افزود: بازگشت زائران کشورمان از مدینه نیز تا روز ۲۴ شهریور ماه ادامه دارد.

محمدی با بیان اینکه برخی پروازهای بازگشت زائران مدینه قبل نیز از فرودگاه مدینه انجام گرفت، گفت : حدود 8 هزار نفر نیز به دلیل تعیین جداول پروازی از سوی کشور میزبان، از طریق فرودگاه مدینه به میهن بازگشته اند.

وی افزود: تا پایان وقت امروز (۲۲شهریور ماه) حدود ۴۶ هزار و ۵۶۳ نفر در قالب ۱۱۹ پرواز از فرودگاه مدینه به کشور بازگشته اند.

رییس سازمان حج و زیارت تصریح کرد: از زمان آغاز پروازهای بازگشت به ایران تا کنون ۷۸ هزار و ۲۳۶ نفر در قالب ۲۹۴ نفر از فرودگاه‌های جده و مدینه به ایران بازگشته اند.

محمدی عنوان کرد: در حال حاضر ۵هزار و ۸۰۰ نفر از زایران در مدینه منوره حضور‌ دارند که تا پایان وقت روز ۲۴ شهریور ماه ، این تعداد از زائران به تدریج به میهن باز می‌گردند.

وی اظهار کرد: تمامی خدمات لازم نیز تا آخرین دقیقه به زائران ارایه می شود و دست اندرکاران و عوامل اجرایی در خدمت زائران هستند.

رییس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه امسال خوشبختانه بیماری خاصی در میان زائران مشاهده نشد، گفت: زائران عزیز در صحت و سلامت، امنیت و عزت به اعمال و مناسک عبادی خود پرداختند.

وی در پایان حج امسال را مناسب توصیف کرد و گفت: خدا را شاکریم که حجاج عزیز از روند برگزاری حج امسال، رضایت دارند.

منبع : باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو