پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | کاهش پروازهای فرودگاه خرم‌آباد و سکوت مسئولان!

تاریخ خبر: // کد خبر: 105729 // // //


کاهش پروازهای فرودگاه خرم‌آباد و سکوت مسئولان!

تعداد پروازهای هفتگی فرودگاه خرم‌آباد به شدت کاهش یافته و این در حالی است که طی سال‌های اخیر یکی از موضوعات مورد ادعای مسئولان استان تلاش برای افزایش پروازها بوده است.


کاهش پروازهای فرودگاه خرم‌آباد و سکوت مسئولان!

در هفته جاری تنها 12 پرواز(شش مورد رفت و برگشت) به مقصد تهران و بالعکس در فرودگاه خرم‌آباد برقرار می‌شود و این درحالیست که سال‌های گذشته حتی دو برابر این تعداد پرواز هم در فرودگاه خرم‌آباد برقرار بوده است.

هواپیماهای شرکت تابان برای چندمین ماه پیاپی به آسمان لرستان نمی‌آید و پروازهای کنونی توسط ایران‌ایر و ماهان برقرار می‌شود.

پرواز به مقصد تهران و بالعکس در شرایطی حالا در فرودگاه خرم‌آباد برقرار می‌شود که در یکی دو سال اخیر مشهد(در اکثر هفته‌ها) و عتبات عالیات(موردی) جزو مقاصد این فرودگاه بوده که حالا به طور کامل برقرار نمی‌شود.

با اینکه پروازهای خرم‌آباد کاهشی شده اما تلاش خبرنگار ایسنا برای ارتباط با مسئولان این فرودگاه ماه‌هاست که نتیجه نمی‌دهد و در دسترس نیستند.

همکاری نکردن شرکت تابان با فرودگاه خرم‌آباد باعث این کاهش شده که فروردین سال جاری غلام‌رضا بنی‌صدر، مدیر فرودگاه در این باره به ایسنا گفته بود: “این موضوع به دلایل داخلی این شرکت مربوط می‌شود و امیدواریم با پیگیری‌های استاندار لرستان، پروازهای تابان مثل قبل برقرار شود.” اما هنوز این پیگیری‌ها با سپری شدن نیمی از سال محقق نشده است.

انتهای پیام

منبع : ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو