پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | لغو افزایش قیمت پرواز همدان به مشهد و کیش

تاریخ خبر: // کد خبر: 106656 // // //


لغو افزایش قیمت پرواز همدان به مشهد و کیش

مدیر فرودگاه همدان با اشاره به اینکه افزایش قیمت موجب لغو دو پروازمشهد وکیش شدگفت: احتمال برقراری پرواز مشهد به زودی وجود دارد.


لغو افزایش قیمت پرواز همدان به مشهد و کیش

سهراب کلوندی مدیر فرودگاه همدان با اشاره به اینکه چند شرکت پیگیر برقراری پرواز مشهد –همدان هستند افزود: پس از برقراری پرواز تهران ـ همدان پیش‌بینی می‌شد که فرودگاه همدان با دو پرواز مشهد و کیش و اضافه شدن تهران روزهای پررونقی را پشت سر بگذارد، اما طولی نکشید دو پرواز مشهد و کیش نیز لغو شد و فرودگاه رو به تعطیلی رفت.
وی ادامه داد: هم اکنون فرودگاه همدان با هیچ شرکتی برای چارتر کردن دو پرواز مشهد ـ همدان و بالعکس و کیش ـ همدان و بالعکس قرارداد ندارد.

کلوندی اظهار داشت: مشهد ـ همدان چارتر بود که با 400 هزار تومان انجام می‌شد اما به علت افزایش قیمت دیگر ادامه پیدا نکرد.

سهراب کلوندی افزود: شرکت چارترکننده معتقد بود که با افزایش قیمت دیگر توان ندارد زیرا باید سایر هزینه‌های خود را نیز افزایش می‌داد که قادر نبودند.

وی با اشاره به اینکه پیگیر موضوع هستیم، بیان کرد: در استان همدان یک تا دو شرکت برای چارتر شدن وارد شده‌اند که هنوز سر قیمت‌ها توافق نکرده‌اند.

مدیر فرودگاه همدان با بیان اینکه پرواز تهران هنوز برقرار است اما همچنان با تعداد مسافر کم انجام می‌شود، گفت: این پرواز را هم هر لحظه در انتظار هستیم که لغو شود اما هنوز مانده است.

وی با بیان اینکه احتمال برقراری پرواز مشهد ـ همدان وجود دارد، افزود: شرکت علیصدر و دو دیگر از شرکت‌ها برای برقراری پرواز مشهد وارد شده است که طی یکی دو روز آینده مشخص خواهد شد.

وی پیگیری برقراری پرواز همدان ـ نجف را نیز از سازمان حج و زیارت دانست و افزود: طبق پیگیری که فرودگاه از حج و زیارت داشت، گفتند بعد از اتمام مناسک حج تمتع این موضوع را خواهیم داشت و باید از آنها پیگیر شد.

مدیر فرودگاه همدان با بیان اینکه مسافر نجف باید از سوی حج و زیارت تأمین شود، بیان کرد: زائران عتبات عالیات به صورت کاروانی است و حج و زیارت باید وارد شود هرچند هزینه‌ها نیز بالا رفته است.

وی پرواز عتبات از همدان را بسیار مهم برشمرد و گفت: این موضوع باید از سوی حج و زیارت پیگیری شود، زیرا اگر پرواز عتبات برقرار شود، استان‌های دیگر نیز از این پرواز از همدان استقبال خواهند کرد.

منبع : باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو