پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | هیچ کس تمایلی بر تعطیلی پروژه‌ها ندارد/ باند دوم فرودگاه کرمان 22 بهمن عملیاتی می شود ;

تاریخ خبر: // کد خبر: 106700 // // // //


هیچ کس تمایلی بر تعطیلی پروژه‌ها ندارد/ باند دوم فرودگاه کرمان 22 بهمن عملیاتی می شود

سرپرست استانداری کرمان با اشاره به عذرخواهی از مردم بابت تاخیر در بهره برداری از پل سیدی شهر کرمان عنوان کرد: در تاخیر افتتاح پروژه میدان آزادی بنده چیزی به عهده نمی گیرم. اگر شهرداری نمی تواند تامین اعتبار کند، کار را تعطیل کند. وی افزود: باند دوم فرودگاه هم 22 بهمن عملیاتی می شود.


هیچ کس تمایلی بر تعطیلی پروژه‌ها ندارد/ باند دوم فرودگاه کرمان 22 بهمن عملیاتی می شود
سرپرست استانداری کرمان با اشاره به عذرخواهی از مردم بابت تاخیر در بهره برداری از پل سیدی شهر کرمان عنوان کرد: در تاخیر افتتاح پروژه میدان آزادی بنده چیزی به عهده نمی گیرم. اگر شهرداری نمی تواند تامین اعتبار کند، کار را تعطیل کند.
“محمدجواد فدایی” امروز در جلسه پروژه های عمران شهری کرمان با گلایه از عدم اجرای مصوبات جلسات قبل از جمله در تامین برق پروژه تله کابین اظهار کرد: متاسفانه متخصص فرصت از دست دادن هستیم و طی سه ماه هیچ کاری انجام نشده است و متاسفانه به حرکت لاک پشتی عادت کرده ایم.
فدایی با تاکید بر رعایت زمان بندی تامین برق پروژه تا پایان مهرماه براساس صورت جلسه خردادماه تصریح کرد: باید تا 15 آبان ماه لوله گذاری گاز پروژه نیز انجام شود.
سرپرست استانداری کرمان بیان کرد: همه جا بحث پل ها مطرح است و اگر می خواهیم کار جمع شود باید همه همکاری کنند. اکنون که مصوبات قبلی اجرا نشده است.
وی با اشاره به عذرخواهی از مردم بابت تاخیر در بهره برداری از پل سیدی شهر کرمان عنوان کرد: در تاخیر افتتاح پروژه میدان آزادی بنده چیزی به عهده نمی گیرم. اگر شهرداری نمی تواند تامین اعتبار کند، کار را تعطیل کند.
سرپرست استانداری کرمان گفت: زمان بندی اتمام پروژه آزادی تا پایان مهرماه به دلیل مشکلات مالی قابل اجرایی شدن نیست و شهرداری و قرارگاه خودشان مشکل را حل کنند و این آخرین جلسه پروژه های شهری در استانداری کرمان است.
وی در ادامه افزود: تلاش ما بر این بوده که زمابندی های پروژه ها به هم نخورد و براساس مصوبات قبلی پیش رود اما به معنی این نیست که پروژه ها تعطیل شوند.
وی افزود: تله کابین در زمان خود پیش می رود و آخر بهمن بهره برداری ازمایشی است و باند دوم فرودگاه هم 22 بهمن عملیاتی می شود.
فدایی تصریح کرد: دو پروژه آزادی و ابوذر با مشکل مواجه است: که برای رفع آن کار می کنیم. اعتقاد نداریم که پروژه ای را طولانی مدت کنیم.
وی گفت: هیچ کس تمایلی بر تعطیلی ندارد، اعتقاد بر این است که هر چه سریعتر به پایان برسند و شهرداری و قرارگاه خاتم در توافق با هم ادامه کار را پیش می برند.
منبع: سایت گفتار نو

دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو