پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اتمام بهسازی ترمینال فرودگاه اراک تا پایان ۹۷

تاریخ خبر: // کد خبر: 106975 // // //


اتمام بهسازی ترمینال فرودگاه اراک تا پایان ۹۷

مدیر فرودگاه اراک گفت: کار بهسازی ترمینال فرودگاه تا پایان سال خاتمه می‌یابد.


اتمام بهسازی ترمینال فرودگاه اراک تا پایان ۹۷

رحیم حسین‌نسب مدیر فرودگاه اراک گفت: یکی از پروژه‌های عمرانی فرودگاه اراک بهسازی و مناسب‌سازی ترمینال بوده است که از ۲ سال گذشته این امر آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه ظرف سه تا چهار ماه آینده کار بهسازی داخلی ترمینال اتمام می‌یابد، افزود: با توجه به اینکه در این راستا هیچ مشکل اعتباری وجود ندارد و شرکت فرودگاه‌ها منابع مالی لازم را تامین کرده است، کار به سرعت در حال انجام است و تا پایان سال رسما کار بهسازی ترمینال از نظر فضای داخلی و بیرونی به پایان می‌رسد.

حسین‌نسب گفت: یکی از مهمترین اقدامات انجام شده در این بهسازی ترمینال افزایش ظرفیت بوده است که با اقدامات انجام شده ظرفیت پذیرش مسافر در ترمینال ۷۰ درصد افزایش یافته است، همچنین ترمینال از یک قالب تک‌وجهی که تنها پرواز داخلی بود به ساختاری دووجهی داخلی و خارجی تبدیل شده است و برای بهره‌برداران نیز فضای مناسبی در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه در کنار بهسازی و افزایش ظرفیت، زیباسازی فضا نیز در اولویت کار ترمینال بوده است که در حال انجام است، افزود: مجموعه اعتبارات در نظر گرفته شده برای بهسازی ترمینال فرودگاه اراک ۴ میلیارد تومان بوده که از اواسط سال ۹۵ تخصیص منابع مالی انجام گرفته و کلیه اقدامات بهسازی، افزایش ظرفیت، زیباسازی، سیستم تاسیسات مدنظر گرفته قرار گرفته است.

مدیر فرودگاه اراک اضافه کرد: در کنار بهسازی ترمینال، احداث ساختمان‌ها جانبی و امنیتی نیز از دیگر پروژه‌های عمرانی مجموعه فرودگاه است که در حال انجام شدن است.

منبع : باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو