پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تهدید انفجار هواپیما توسط مسافر شرور! + فیلم

تاریخ خبر: // کد خبر: 106997 // // //


تهدید انفجار هواپیما توسط مسافر شرور! + فیلم

یک مسافر شرور که مسافران و خدمه را به منفجر کردن هواپیما تهدید کرده بود توسط پلیس فرودگاه روسیه دستگیر شد.


تهدید انفجار هواپیما توسط مسافر شرور! + فیلم

مسافری که در داخل یکی از هواپیماهای خطوط هوایی روسیه مسافران و خدمه پرواز را تهدید به منفجر کردن هوایپما کرده بود توسط پلیس فرودگاه بازداشت شد. مسافران هواپیما پس از تهدیدهای این مرد به سمت او حمله ور شدند و او را در گوشه ای از هواپیما گرفتار کردند. این حادثه در داخل هواپیمایی که از مسکو؛ پایتخت روسیه به شهر ولادیوستوک در شرق این کشور در پرواز بود رخ داد.

در ویدئویی که منتشر شده است گروهی از مسافران را که با این جوان درگیر شده اند نشان می دهد. در ادامه ویدئو او با کمک چند نفر از مسافران بازداشت می شود. بنا به گزارش رسانه های محلی روسیه این جوان 32 ساله دارد و هنوز هویتش مشخص نشده است. بنا به این گزارش این جوان که رئیس یک شرکت تبلیغاتی بود ابتدا تهدید کرد که با یک دستگاه اقدام به منفجر کردن هواپیما خواهد کرد و هنگامی که خدمه هواپیما او را دعوت به آرامش کردند اقدام به ضرب و شتم یکی از آنها کرد.

این مسافر پس از فرود هواپیما در فرودگاه مقصد توسط پلیس بازداشت شد. او در حالی که فریاد می کشید به ایستگاه پلیس مستقر در فرودگاه منتقل شد. بنا به گزارش رسانه های روسیه این مسافر احتمالا بدلیل مصرف مشروبات الکلی از حالت عادی خارج بوده است. این جوان اکنون با اتهام تهدید به حمله تروریستی در داخل هواپیما از سوی کمیته امنیت پروازهای روسیه روبرو است.

گفتنی است؛ این نخستین بار نیست که مصرف مشروبات الکلی توسط مسافران موجب هرج و مرج و بی نظمی در داخل هواپیما می شود. چندی پیش نیز  درگیری یکی از مسافران که به علت مصرف مشروبات الکلی حالت عادی نداشت با یک مسافر دیگر و از جمله خدمه پرواز در یکی از پروازهای خطوط هوایی آمریکا خبرساز شده بود.

منبع : باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو