ایرلاین پرس | پیگیر نرخ بلیت هواپیما هستیم

تاریخ خبر: // کد خبر: 110070 // // //


پیگیر نرخ بلیت هواپیما هستیم

علی‌اصغر مونسان ،رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور از پیگیری برای تعدیل قیمت بلیت هواپیما خبر داد.


پیگیر نرخ بلیت هواپیما هستیم

  رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور از پیگیری برای تعدیل قیمت بلیت هواپیما  و صدور کارت سفر خبر داد. علی‌اصغر مونسان گفت: برای نرخ بلیت هواپیما باید نقطه بهینه‌ای  انتخاب شود که باوجود افزایش نرخ ارز و زیاد شدن هزینه‌ها، صنعت هواپیمایی نیز ضرر زیادی را متحمل نشود و درعین‌حال مردم هم بتوانند سفرهای خود را انجام دهند.

او افزود: دستور رئیس‌جمهور مبنی بر تعدیل قیمت بلیت هواپیما ذیل نامه بنده به وزیر صمت بوده و ما هم‌چنان منتظریم که ستاد تنظیم بازار نرخ بلیت‌های هواپیما را تایید کند.

این مقام مسئول به لزوم بررسی این موضوع توسط سازمان هواپیمایی کشوری اشاره کرد و گفت: افزایش بی‌رویه قیمت بلیت هواپیما منجر به کاهش سفرهای هوایی و خالی شدن هواپیما‌ها می‌شود.

مونسان به افزایش 20‌درصدی سفرهای داخلی در شش‌ماهه ابتدایی سال نسبت به سال گذشته اشاره کرد و گفت: در حال ایجاد تدابیری  در قالب کارت‌های سفری با همکاری بانک‌های گردشگری هستیم تا گردشگری داخلی کاهش پیدا نکند که جزئیات این موضوع در چند روزه آینده اعلام می‌شود.

او تصریح کرد:  این کارت‌ها شارژ شده‌ و در اختیار مردم قرار می‌گیرند و نمی‌توان مبالغ آن را به‌صورت نقد برداشت کرد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور درباره لغو روادید کشور به دلیل بیماری اهالی عمان را رد کرد و گفت: لغو روادید به درخواست سازمان گردشگری و با موافقت وزارت امور خارجه اتفاق افتاده است و همچنین به دنبال پیگیر گسترش لغو روادید در کشورهای دیگر هم هستیم.

مونسان درباره مزیت‌های لغو روادید عمان گفت: عمان به‌عنوان بازار هدف ما در حوزه گردشگری درمانی شناخته می‌شود و سالانه افراد زیادی از این کشور باهدف درمان به کشور ما می‌آیند. روادید مانعی برای این موضوع ایجاد می‌کرد که خوشبختانه برداشته شد.

 
منبع : تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو