پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | سرمایه‌گذاری در صنعت هوانوردی سودآوری دارد

تاریخ خبر: // کد خبر: 112273 // // //


سرمایه‌گذاری در صنعت هوانوردی سودآوری دارد

قائم مقام مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به هزینه بالای هوانوردی در کشور، گفت: سرمایه‌گذاری در صنعت هوانوردی سودآوری دارد.


سرمایه‌گذاری در صنعت هوانوردی سودآوری دارد

حسین اسفندیاری امروز در مراسم افتتاح نخستین خط پروازی بومی مازندران و بهره‌برداری از ترمینال مستقبلین و مشایعت فرودگاه بین المللی دشت ناز، اظهار داشت: امروز زنجیره حمل ونقل هوایی درمازندران به عنوان بزرگ‌ترین محور توسعه مناطق شناخته و تکمیل شد که با حمایت‌ها و همراهی این اتفاق بزرگ رقم خورده است.

وی افزود: فرودگاه ساری از لحاظ تجهیزات مجهز بوده و هیچ کمبودی ندارد. ترمینال، حوزه هوانوردی و دستگاه فرود دقیق و آغاز عملیات فنداسیون و کارهای ساختمانی فرودگاه ساری در بهترین حالت است.

این مسئول دامه داد: در عملیات حج ترمینال استقبال استفاده شد که با گسترش پرواز این ترمینال خدمت رسانی بیشتری خواهد داشت.

اسفندیاری ادامه داد: زمانی خط هوایی در یک استان به عنوان پایگاه فعالیت خود را آغاز می‌کند با استقبال مردم شاهد جهش پرواز مردم و حمل بار و توسعه مقاصد زیارتی و اقتصادی خواهیم بود.

وی بیان کرد: حمل و نقل هوایی صنعتی پرهزینه است که باید از سرمایه‌گذاران در این زمینه حمایت کنیم و باهمت، تلاش و پشتیبانی مسئولان شاهد توسعه در این زمینه هستیم.

افزایش پروازهای فرودگاه ساری

سعدالله وطن خواه، مدیرکل فرودگاه‌ه های مازندران نیز گفت: فرودگاه دشت ناز هفته ای 80 پرواز و درطول سال شش هزار و 111 پرواز انجام داده که با افتتاح این خط پروازی شاهد سیر صعودی پروازها خواهیم بود.

وی بیان کرد: افتتاح این خط پروازی در توسعه مناسبات اقتصادی، فرهنگی و گردشگری منطقه نقش مهمی داشته که امیدواریم شاهد رشد و توسعه همه جانبه استان باشیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران نیز گفت: این همه تحول و اقتدار جمهوری اسلانی ایران در دنیا به دلیل رهبری امام راحل، مقام معظم رهبری و خون شهدا بوده که باید نعمت ولایت را قدر بدانیم.

تشویق سرمایه‌گذاران در استان

آیت الله نورالله طبرسی افزود: فرودگاه بین المللی دشت ناز با قابلیت جابجایی مسافر و حمل و نقل آسان با سرویس‌های خوب درخدمت مردم است.

وی بیان کرد: در شان مازندران نیست که از توسعه عقب بماند و باید با توجه به این همه امکانات و ظرفیت خوب زیرساخت‌ها را فراهم کنیم و سرمایه‌گذاران را تشویق کنیم.

طبرسی بیان کرد: استاندار مازندران فردی ساعی پرتلاش و کاربلد است که می‌تواند اقدامات بزرگ را انجام دهد که در زمینه جذب سرمایه‌گذاران باید بروکراسی و کاغذ بازی را از ادارات حذف و پیچ و خم ادارات را رفع کنیم.

وی بیان کرد: اکنون که در تحریم اقتصادی به سر می‌بریم سرمایه‌گذاران کار مهم و جهادی می‌کنند که سرمایه خود را وارد عرصه اشتغال می‌کنند.

امام جمعه ساری گفت: اختلاف های قومی و حزبی را کنار بگذاریم و دست به دست هم کارهای بزرگ را انجام دهیم و ابتدا خود مردم باید دراین عرصه مشارکت داشته باشند.

استاندار مازندران نیز بیان کرد: صنعت پرواز حلقه مفقوده و اثرگذار در توسعه است که امروز شکل گرفته که خداوند راشاکریم شاهد افتتاح این خط پروازی هستیم.

محمد اسلامی افزود: افتتاح این پرواز بومی نیازهای همه جانبه به گردشگری و اقتصاد را رشد می‌دهد تا شاهد رشد روز افزون باشیم.

منبع : تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو