پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تاکید باقریان بر اتمام پروژه های فرودگاه رشت تا پایان سال 97

تاریخ خبر: // کد خبر: 112593 // // //


تاکید باقریان بر اتمام پروژه های فرودگاه رشت تا پایان سال 97

باقریان عضو هیات مدیره و معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها ضمن بازدید و بررسی روند پروژه های بهسازی و عمرانی فرودگاه سردار جنگل رشت به پیمانکار این پروژه ها تاکید کرد که بر اساس زمانبندی تا پایان سال جاری آن ها را تحویل دهد.


تاکید باقریان بر اتمام پروژه های فرودگاه رشت تا پایان سال 97
باقریان عضو هیات مدیره و معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاهها ضمن بازدید و بررسی روند پروژه های بهسازی و عمرانی فرودگاه سردار جنگل رشت به پیمانکار این پروژه ها تاکید کرد که بر اساس زمانبندی تا پایان سال جاری آنها را تحویل دهد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه استان گیلان، عضو هیات مدیره و معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها به همراه مدیرکل و کارشناسان ساختمان این شرکت با حضور در فرودگاه رشت ضمن بازدید و نشست با مدیرکل فرودگاه گیلان به بررسی پروژه های بهسازی و عمرانی این فرودگاه پرداخت.

در این بازدید که عصر روز سه شنبه 17 مهرماه انجام شد، پروژه های فرودگاه رشت که در دو بخش احداث و بهسازی پس از انجام مناقصه به یک پیمانکار واگذار شده بود، با هدف بررسی روند پیشرفت فیزیکی آنها ارزیابی شد.

باقریان گفت: در این بازدید دغدغه های پیمانکار با توجه به نوسانات ارزی مورد بررسی قرار گرفت و برای تسهیل در امور تصمیمات خوبی در خصوص امور فنی و پرداخت مطالبات پیمانکار اتخاذ شد که با اجرای آنها پروژه های عمرانی فرودگاه رشت تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

همچنین غلامرضا کریم آقایی مدیرکل فرودگاه گیلان نیز در این نشست به تشریح پروژه های احداث و بهسازی فرودگاه سردار جنگل رشت پرداخت و افزود:از سال گذشته دو قرارداد در قالب احداث و بهسازی به ارزش 150 میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران با پیمانکار منعقد شده است که تاکنون 70 درصد پیشرفت فیزیکی حاصل شده است.

به گفته وی این پروژه ها شامل احداث مخزن 500 مترمکعبی و ایستگاه پمپاژ آب شرب شهری، نصب چراغ های تقرب دقیق پرواز برای کاهش دید افقی خلبان و فاز دوم محوطه سازی ترمینال پروازهای داخلی و همچنین بهسازی محاوط فرودگاهی می شود.

منبع : شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو