پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فراخوان آخوندی برای حضور در طرح شناسایی، توسعه شایستگی‌ها و ارتقا سرمایه‌های انسانی

تاریخ خبر: // کد خبر: 112627 // // // // //


فراخوان آخوندی برای حضور در طرح شناسایی، توسعه شایستگی‌ها و ارتقا سرمایه‌های انسانی

امضا وزیر راه و شهرسازی طی حکمی از تمامی کارکنان این وزارتخانه دعوت کرد تا ضمن حضور در طرح شناسایی، توسعه شایستگی‌ها و ارتقاء سرمایه‌های انسانی خود را برای ساختن میراث ارزشمند مدیریتی آینده وزارت راه و شهرسازی آماده کنند.


فراخوان آخوندی برای حضور در طرح شناسایی، توسعه شایستگی‌ها و ارتقا سرمایه‌های انسانی

وزیر راه و شهرسازی طی حکمی از تمامی کارکنان این وزارتخانه دعوت کرد تا ضمن حضور در طرح شناسایی، توسعه شایستگی‌ها و ارتقاء سرمایه‌های انسانی خود را برای ساختن میراث ارزشمند مدیریتی آینده وزارت راه و شهرسازی آماده کنند.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی عباس آخوندی طی ارسال حکمی از تمامی کارکنان این وزارتخانه دعوت کرد تا ضمن حضور در طرح شناسایی، توسعه شایستگی‌ها و ارتقاء سرمایه‌های انسانی خود را برای ساختن میراث ارزشمند مدیریتی آینده وزارت راه و شهرسازی آماده کنند.

​متن حکم به شرح زیر است:

همکاران عزیز و گرامی وزارت راه و شهرسازی

از سال‌های اولیه مسئولیتم در وزارت راه و شهرسازی همواره این دغدغه را داشتم که چگونه می‌توانم به شیوه‌ای نظام‌مند و قانون مدار استعدادهای انسانی پنهان در خانواده بزرگ راه و شهرسازی را شناسایی و مسئولیت‌های کلیدی‌تر و مهم‌تری را به آنان بسپارم‌.

براین باور بودم و می باشم که سرمایه انسانی وزارت راه و شهرسازی بویژه جوانان مستعد، با انگیزه و متعهد گنجینه بی‌بدیلی می‌باشند که اگر هوشمندانه پرورش پیدا ‌کنند، ذخیره گران‌بهایی برای آینده مدیریتی سازمان خواهند بود و می‌توانند آرمان‌ها و اهداف والای وزارت را محقق کنند.

اکنون که به همت معاونین و مدیران محترم وزارت راه وشهرسازی، زیرساخت‌های قانونی، اطلاعاتی و اجرایی لازم برای تحقق این امر فراهم شده است از همه همکاران عزیزم که در خود استعداد، تعهد و اراده قوی برای پرورش در مسیر تبدیل شدن به مدیران موفق آینده می‌بینند دعوت می‌کنم تا با حضور در طرح شناسایی، توسعه شایستگی‌ها و ارتقاء سرمایه‌های انسانی و گذراندن موفق مراحل علمی پیش‌بینی شده طرح، خود را برای ساختن میراث ارزشمند مدیریتی آینده وزارت راه و شهرسازی آماده کنند.

عباس آخوندی

وزیر راه و شهرسازی


منبع : تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو