پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | از شوق پرواز ایرلاین بومی مازندران تا سرگردانی مردم پشت در اتاق مدیران!

تاریخ خبر: // کد خبر: 113344 // // // //


از شوق پرواز ایرلاین بومی مازندران تا سرگردانی مردم پشت در اتاق مدیران!

به هر روی افتتاح و آغاز بکار خط پروازی بومی استان مازندران را به فال نیک می گیریم و امیدواریم از این پس با تصمیم گیری های درست کام مردم را پس از حرکت های اینچنین تلخ نبینیم و موجب سرگردانی هم استانی های مازندرانی پشت در اتاق مدیران نباشیم …..


از شوق پرواز ایرلاین بومی مازندران تا سرگردانی مردم پشت در اتاق مدیران!

استاندار مازندران از آغاز ورود به استان مازندران همواره بر تکریم مردم تاکید و به همین منظور استمرار دیدارهای مردمی در قالب ملاقات های چهره به چهره مدیران استان در همه سطوح با مردم در روزهای سه شنبه هر هفته را مورد تاکید قرار داد.

این اقدام محمد اسلامی بارقه امید را در دل مردم روشن کرد تا جایی که حتی زیردررویی برخی مدیران استان و شهرستان ها در روزهای سه شنبه در مواجهه با مردم به بهانه های مختلفی چون سفر اداری به تهران و شهرستان ها ، جلسات استانداری و …. نتوانست کام شیرین دستور استاندار را به مذاق آنها تلخ کند و لغو گاه و بیگاه این ملاقات ها از سوی اندک مدیران با دستور محکم و اولیه استاندار قابل اغماض بود.

در این میان اما روز سه شنبه هفدهم مهرماه اتفاقی در استان رخ داد که بدلیل بدسلیقگی در انتخاب روز مشخص و مناسب ، بسیاری از مدیران ارشد و میانی را به دشت ناز میاندرود کشاند تا مردم از عدم پاسخگویی مسئولان دلگیر و شیرینی آغاز بکار اولین شرکت هواپیمایی بومی مازندران چندان دلچسب جلوه ننماید.

در این راستا برخی مدیران ارشد استانی و شهرستانی نیز پا را فراتر از فرودگاه دشت ناز گذاشتند و با اولین پرواز راهی مشهد شدند که باید به این افراد زیارت قبول گفت اما ای کاش با تعیین روز مناسبت تری طعم گوارای زیارت امام هشتم را با طعم شیرین پاسخگویی به ارباب رجوع عجین می نمودند.

براستی حضور این تعداد معاون استاندار و مدیران کل در سطوح مختلف در روز ملاقات عمومی مردم برای افتتاح این خط پروازی لازم بود؟ آیا سفر زیارتی مدیر ارشد یک شهرستان تنها چند روز پس از معارفه خوشایند بود ؟ آیا روز دیگری را نمی شد برای این افتتاح و سفر زیارتی تعیین کرد ؟ و ….

البته باید از مدیرانی که بدلیل هم زمانی روز ملاقات عمومی با این مراسم و سفر رایگان به مشهد مقدس ، حاضر به حضور در افتتاحیه و بدنبال آن سفر زیارتی نشدن تقدیر کرد.

به هر روی افتتاح و آغاز بکار خط پروازی بومی استان مازندران را به فال نیک می گیریم و امیدواریم از این پس با تصمیم گیری های درست کام مردم را پس از حرکت های اینچنین تلخ نبینیم و موجب سرگردانی هم استانی های مازندرانی پشت در اتاق مدیران نباشیم.

منبع: شمال نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو