پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیگیری برقراری پرواز فرودگاه اراک به عتبات عالیات در دستور کار است ;

تاریخ خبر: // کد خبر: 114718 // // //


پیگیری برقراری پرواز فرودگاه اراک به عتبات عالیات در دستور کار است

استاندار مرکزی گفت: پیگیری برای برقراری پرواز از فرودگاه اراک به عتبات عالیات در تمام طول سال و به طور مداوم، در دستور کار قرار دارد.


پیگیری برقراری پرواز فرودگاه اراک به عتبات عالیات در دستور کار است

سید علی آقازاده عصر یکشنبه در نشست با هیات های مذهبی استان مرکزی در اراک بیان کرد: ذکر اهل بیت (ع) و بیان سجایای اخلاقی این بزرگواران یکی از سعادت های بشر و جزو یکی از فرصت‌های ارزنده‌ای است که نصیب هر شخصی نمی‌شود، قطعا ذاکرین اهل بیت(ع) جزو بندگان بسیار خاص و برگزیده هستند.

وی اضافه کرد: در بسیاری از مقاطع تاریخی مداحان و ذاکرین اهل بیت(ع) هستند که مردم را به سوی معنویت سوق می‌دهند و این یک ثواب بزرگ برای این افراد خواهد بود، این افراد در سال‌های اخیر و به ویژه بعد از پیروزی انقلاب توانسته‌اند قدم‌های بسیار خوبی را برای احیای فرهنگ عاشورایی در جامعه بردارند.

استاندار مرکزی توضیح داد: در واقع زمانی که انقلاب اسلامی ایران با دم مسیحایی رهبر کبیر انقلاب بیمه شد، ذاکرین اهل بیت (ع) در سنگر امام و دوشادوش با بنیانگذار اتقلاب بودند و تمامی این موارد سبب تثبیت انقلاب شده است.

آقازاده اظهار داشت: متاسفانه دشمنی ها با اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همچنان وجود دارد اما با تمامی این موارد و به رغم فشاری که دشمنان به نظام و مردم ایران با تحریم ها وارد کرده‌اند هنوز نتوانسته‌اند در بخش مذهبی ورود کنند و دیدگاه مردم را تغییر دهند.

وی عنوان کرد: با تمامی این مشکلات مراسم محرم امسال بسیار باشکوه‌تر از سال گذشته برگزار شد و شاهد حضور پررنگ و پرشور مردم در برگزاری مراسم سوگواری سالار شهیدان و همچنین پخش نذورات بودیم.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: در زمانی که بیشترین هجمه و توطئه علیه نظام صورت گرفت، دوستی با اهل بیت (ع) دچار هیچ خدشه‌ای نشد و قطعا خواهیم توانست این دوران را پشت سر بگذاریم و توطئه‌های دشمنان را خنثی کنیم.

آقازاده تصریح کرد: ما در مقابل هر هجمه و تهدیدی تاکنون توانسته‌ایم ایستادگی کنیم و همیشه در همه حال ملت، دولت و رهبری کنار یکدیگر بوده و هستند که این مساله یکی از رموز موفقیت این نظام از بعد از انقلاب تاکنون بوده است.

وی گفت: با توجه به  نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی باید وظیفه خود را به درستی انجام دهیم، زیرا اربعین حسینی یکی از بزرگ‌ ترین اجتماعات و گویای پررنگ بودن عشق مردم به سالار شهیدان و اهل بیت ایشان است و همه ساله شاهد بزرگ شدن ابعاد این کنگره هستیم.

استاندار مرکزی توضیح داد: ما به دنبال پرواز مستقیم از فرودگاه استان به عتبات عالیات در این ایام بودیم که محقق نشد، اما این مسئله را به منظور ایجاد این پرواز در تمام طول سال با جدیت پیگیری می کنیم.

منبع : خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو