ایرلاین پرس | بارها برای که به پرواز در می‌آیند…

تاریخ خبر: // کد خبر: 114803 // // // //


بارها برای که به پرواز در می‌آیند…

در حالی‌که همه کارت پرواز رو گرفتن؛ شما از این گیت به اون گیت می‌رین و هر از گاهی خودتون رو دلداری می‌دین که شاید قسمت نیست سوار هواپیما بشین. بعد کلی فکر عجیب‌وغریب میاد تو ذهنتون که از کل فانتزی‌هاتون می‌شه سه تا سریال دیگه مشابه سریال لاست ساخت.


بارها برای که به پرواز در می‌آیند…

بسته‌بندی بار؛ قبل از پرواز استرس‌زاترین کار دنیاست.

در حالی‌که همه کارت پرواز رو گرفتن؛ شما از این گیت به اون گیت می‌رین و هر از گاهی خودتون رو دلداری می‌دین که شاید قسمت نیست سوار هواپیما بشین.

بعد کلی فکر عجیب‌وغریب میاد تو ذهنتون که از کل فانتزی‌هاتون می‌شه سه تا سریال دیگه مشابه سریال لاست ساخت.

مورد عجیب بی توجهی به گوگل

واقعیت اینه که شما با خودتون صادق نیستین. هزار بار به خودتون می‌گین کاش یه‌بار قوانین بار رو تو گوگل سرچ می‌کردم اما این‌جور وقت‌ها آدم یادش می‌ره که گوگل به‌درد این کارها هم می‌خوره.

یادتون میاد که نهایت استفاده‌تون از گوگل دانلود آهنگ خواننده‌های مجاز به روش کاملاً غیر مجازه. تازه بعد از هر دانلود به‌خودتون یه ایول و ماشاءالله هم به‌خاطر بچه زرنگ بودنتون می‌گین.

بارها برای که به پرواز در می‌آیند

طرف یه گیتار با خودش آورده توی کابین هواپیما. آدم یاد فیلم دسپرادو میافته که آنتونیو باندراس با گیتارش یه شهر رو بهم ریخت.

بعد هم می‌گه که من هنرمندم و خیلی هنرمندانه سعی می‌کنه کلاشینکف یا همون گیتارش رو تو محفظه بالای سرش جا بده.

در این عملیات گیتار سه‌بار سقوط می‌کنه و سه نفر زخمی می‌شن، یعنی خود این مورد یه‌جورایی نقض حقوق بشره و شامل تحریم‌های سازمان ملل  می‌شه.

در همین راستا بانکی‌مون از اون دنیا ۳ بار پشت سر هم ابراز نگرانی کرد چون شما غیرنظامی‌ها رو هدف قرار دادین. اون هم خیلی شیک و مجلسی و با متد هنرمندانه‌تون.

مورد لباس‌ پوش ها

مورد داشتیم که موقع خروج از مرز ۷۰ کیلو بوده و موقع ورود به مرز در طی ۳ روز و ۴ شب به ۱۲۰ کیلو رسیده؛ یعنی این طرف به‌تنهایی تو جغرافیای وجودش سه تا شعبه کوتون و دفکتو و ال‌سی رو می‌گردونه. اصلاً من جای مأمورها بودم با دقت بیشتری می‌گشتمش این بابا ظاهراً دو نفر رو قورت داده تا قاچاقی از مرز ردشون کنه.

می‌گه نه تو اشعه ایکس نگاه کن؛ کل آدمی که قورت داده رو می‌بینی. داداش تف کنش بیرون. بذار پیاده و قاچاقی بره و مرزبان‌ها بزننش با تیر که خلاص بشه از تو با این ایده‌هات. بذار مرد بشه!

 

منبع: گلونی


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو