پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | 24 ساعت مانده به پرواز؛ تیم ملی کشتی بدون ارز

تاریخ خبر: // کد خبر: 115030 // // //


24 ساعت مانده به پرواز؛ تیم ملی کشتی بدون ارز

حمید بنی تمیم نایب رییس فدراسیون کشتی گفت: متاسفانه علیرغم واریز پول به حساب بانک مرکزی، هنور ارز ثانویه را دریافت نکرده ایم.این در حالیست که تیم ملی فردا شب(چهارشنبه) عازم مجارستان خواهد شد.


24 ساعت مانده به پرواز؛ تیم ملی کشتی بدون ارز

نایب رییس فدراسیون کشتی گفت: متاسفانه علیرغم واریز پول به حساب بانک مرکزی، هنور ارز ثانویه را دریافت نکرده ایم.این در حالیست که تیم ملی فردا شب(چهارشنبه) عازم مجارستان خواهد شد.

در حالی که تیم ملی کشتی آزاد ایران باید فردا شب (چهارشنبه) عازم مجارستان محل برگزاری رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۸ شود اما بانک مرکزی تا این لحظه و علی رغم دریافت معادل ریالی از فدراسیون کشتی، اقدام به پرداخت ارز به فدراسیون نکرده است، موضوعی که باعث نگرانی مسئولان فدراسیون شده و در تماس با وزیر ورزش خواستار حل فوری این موضوع شده اند.

حمید بنی تمیم نایب رییس فدراسیون کشتی در این‌باره گفت: متاسفانه علیرغم واریز پول به حساب بانک مرکزی، هنور ارز ثانویه را دریافت نکرده ایم. فدراسیون بلافاصله پس از دریافت نامه وزارت ورزش نسبت به طی مراحل اداری و واریز وجه به حساب مد نظر در بانک مرکزی اقدام کرد اما علیرغم پیگیری حضوری چند روز گذشته ،مسولان بانک مرکزی هنوز ارز ثانویه را پرداخت نکرده‌اند.

بنی تمیم تصریح کرد: این موضوع را به اطلاع وزیر محترم ورزش و جوانان رسانده ایم و امیدوارم این مشکل ظرف امروز حل شود چون باتوجه به زمان اعزام تیم ، فقط امروز را وقت داریم و عملا هیچ فرصتی نخواهد بود. وی با اشاره به اینکه این موضوع ها در آستانه مسابقات مهم جهانی برای مجموعه فدراسیون، کادرهای فنی و ملی پوشان فشار روانی زیادی را ایجاد کرده است، خاطرنشان کرد: قصد ما حضور با ترکیب کامل در رقابت‌های جهانی مجارستان است و ما باید یک فضای آرام را برای ملی پوشان ایجاد کنیم. امیدوارم این مشکل با مساعدت وزیر محترم ورزش امروز برطرف شود.

منبع : تابناک


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو