پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تجمیع ۴۲ خدمت فرودگاه امام در یک اپلیکیشن ;

تاریخ خبر: // کد خبر: 116526 // // //


تجمیع ۴۲ خدمت فرودگاه امام در یک اپلیکیشن

مدیرعامل فرودگاه امام خمینی از راه اندازی اپلیکیشن موبایلی این فرودگاه که در آن بیش از ۴۰ خدمت ارائه می شود، خبر داد.


تجمیع ۴۲ خدمت فرودگاه امام در یک اپلیکیشن

شهرام آدم نژاد در مراسم رونمایی از اپلیکیشن موبایلی فرودگاه امام خمینی گفت: کیفیت خدماتی که قبلا در فرودگاه ارائه می شد سطح سرویس مشخصی نداشت که برای ارتقاء کیفیت این خدمات، ابتدا سطح سرویس های ارائه شده را داده کاوی کرده و به ۴۲ خدمت رسیدیم که مستقیماً در فرودگاه امام خمینی به مردم ارائه می شود.

وی با بیان اینکه چند دهه پیش عنوان می شد کیفیت به معنای کسب رضایت مشتری است، گفت: الان این تعریف تغییر کرده و علاوه بر کسب رضایت مشتری، تخصص، تعهد و خلاقیت نیز در آن لحاظ می شود که خروجی آن محصول یا خدمات با کیفیتی خواهد بود.

آدم نژاد اظهار داشت: نیاز داشت این ۴۲ خدمت را که به مردم ارائه می شد را تغییر دهیم که در گام اول لازم بود میان همه آنها تجمیع صورت گیرد. دستگاه های دیگر از جمله نیروی انتظامی نیز در تجمیع این خدمات به ما کمک کردند.

به گفته وی کلیه این خدمات در اپلیکیشن فرودگاهی امام خمینی به صورت یکپارچه لحاظ شده که از نتایج آن حذف فساد و حاکم شدن آرامش بر کاربران و دریافت کنندگان خدمات خواهد بود.

مدیرعامل فرودگاه امام خمینی تصریح کرد: در اپلیکیشن موجود برای اولین بار در ایران سیستم تبدیل شنیدار به متن و گفتار لحاظ شده که می تواند گویش های مختلف فارسی را پردازش کرده و به نوشتار قابل فهم تبدیل کند.

لازم به ذکر است در این اپلیکیشن خدماتی همچون آب و هوای فرودگاه های مبدأ و مقصد، امکان پرداخت آنلاین عوارض خروج از کشور، نرخ ارز و سکه، مسیریابی مسافران از فرودگاه به مقاصد مختلف، اطلاعات پرواز، اوقات شرعی، خدمات پارکینگ و دیگر سرویس های مورد نیاز گنجانده شده است.

 

منبع: خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو