ایرلاین پرس | حمایت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از محمد اسلامی/ انتخاب اسلامی نتیجه توسعه‌گرایی دولت است

تاریخ خبر: // کد خبر: 118031 // // //


حمایت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از محمد اسلامی/ انتخاب اسلامی نتیجه توسعه‌گرایی دولت است

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ضمن اعلام حمایت این سازمان از محمد اسلامی به عنوان وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی گفت: در برنامه های ایشان ضرورت نوسازی ناوگان هوایی و ضرورت هماهنگی علمی تر و قوی تر سازمان های مرتبط هوانوردی و راهکارهای مقابله با تحریمها به چشم می خورد.


حمایت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از محمد اسلامی/ انتخاب اسلامی نتیجه توسعه‌گرایی دولت است

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، ضمن اعلام حمایت این سازمان از محمد اسلامی به عنوان وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی گفت: در برنامه های ایشان ضرورت نوسازی ناوگان هوایی و ضرورت هماهنگی علمی تر و قوی تر سازمان های مرتبط هوانوردی و راهکارهای مقابله با تحریمها به چشم می خورد.

فرزانه شرفبافی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” با ارسال پیامی اختصاصی برای پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی حمایت شرکت متبوع خود را از انتخاب محمد اسلامی به عنوان وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی اعلام کرد. در این پیام آمده است:

آقای مهندس اسلامی مدیری توسعه محور و مدبری عملگراست. بدیهی است تصدی وزارت راه و شهرسازی در شرایط حال حاضر کاری است دشوار ولی انتخاب ایشان در این پست نشان از شناخت دقیق و توسعه گرایی دولت و ریاست محترم جمهوری می باشد.

شخصیت فردی، تحصیلات اکادمیک ، سوابق علمی و فعالیت های اجرایی ایشان نشان از تلفیق علم با عمل دارد. شخصیت مردمی ایشان در استانداری همدلی و همراهی کامل مردم را بهمراه داشته است.

آقای مهندس اسلامی احاطه خوبی بر کلیه موضوعات و مشکلات وزارت راه و شهرسازی دارند و بر جوانگرایی، صلاحیت علمی و تعهد مدیران زیر مجموعه خود تاکید دارند.

در برنامه های ایشان ضرورت نوسازی ناوگان هوایی و ضرورت هماهنگی علمی تر و قوی تر سازمان های مرتبط هوانوردی و راهکارهای مقابله با تحریم ها به چشم می خورد.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی هواپیمایی جمهوری اسلامی، https://t.me/IranAirChannel/7252

 


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو