پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | برقراری پرواز اهواز – مشهد شرکت هواپیمایی وارش

تاریخ خبر: // کد خبر: 119026 // // //


برقراری پرواز اهواز – مشهد شرکت هواپیمایی وارش

مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان از برقراری پرواز هواپیمایی وارش در مسیر اهواز- مشهد و بالعکس و نیز انجام حدود 20 پرواز فوق العاده زائران جهت شرکت در مراسم اربعین حسینی خبر داد.


برقراری پرواز اهواز – مشهد شرکت هواپیمایی وارش
مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان از برقراری پرواز هواپیمایی وارش در مسیر اهواز – مشهد و بالعکس و نیز انجام حدود 20 پرواز فوق العاده زائران جهت شرکت در مراسم اربعین حسینی خبر داد.

محمد رضا رضایی مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان گفت: با توجه به حجم تقاضای مسافران و نیز سهولت در تردد زائران در مسیر اهواز – مشهد و بالعکس شرکت هواپیمایی وارش اقدام به برقراری پرواز در مذکور شد.

وی افزود: این پرواز روزهای یکشنبه، سه شنبه، پنج شنبه و جمعه در ساعت 15:00 از مشهد وارد فرودگاه و ساعت 16:00 به مقصد مشهد مقدس فرودگاه اهواز را ترک می کند.

رضایی به پروازهای فوق العاده انجام شده در این مدت نیز اشاره کرد و گفت: در روزهای منتهی به آغاز مراسم اربعین حسینی، تاکنون حدود 20 پرواز  فوق العاده که  بیشتر آنها از مبداء تهران، مشهد و بالعکس بودند در کنار پروازهای برنامه این فرودگاه اقدام به جابجایی مسافران و زائران کرده اند.

گفتنی است؛ همه ساله زائران بی شماری از اقصی نقاط کشور جهت حضور در مراسم اربعین حسینی در کشور عراق به استان خوزستان سفر می کنند که در این میان فرودگاه اهواز توانسته نقش مطلوب و بسزایی در امر جابجایی زائران در این ایام ایفا کند.

منبع : شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو