پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | آتش سوزی هواپیمای اسقاطی ماهان در فرودگاه امام / 10 مصدوم

تاریخ خبر: // کد خبر: 119385 // // // //


آتش سوزی هواپیمای اسقاطی ماهان در فرودگاه امام / 10 مصدوم

صبح امروز هواپیمای از رده خارج متعلق به شرکت هواپیمایی ماهان در فرودگاه امام آتش گرفت. این آتش سوزی با حضور نیروهای آتش نشانی شهر فرودگاهی امام مهار شد. به گفته رئیس اورژانس تهران، این حادثه 10 مصدوم داشته و منجر به تلفات جانی نشده است.


آتش سوزی هواپیمای اسقاطی ماهان در فرودگاه امام  / 10 مصدوم

مدیرعامل فرودگاه امام خمینی (ره) گفت: هواپیمای آتش گرفته در کنار آشیانه ماهان، اسقاطی و بدون بال بود و در حال حاضر، آتش سوزی مهار شده است.

در خصوص آتش‌سوزی در یک فروند هواپیمای متعلق به شرکت هواپیمایی ماهان در فرودگاه امام خمینی (ره) گفت: این هواپیما عملیاتی نبود و هواپیمای اسقاطی بدون بال است.

وی افزود: این هواپیما چندین سال است که در کنار آشیانه ماهان قرار دارد و در این سالها، از قطعات آن به عنوان قطعه جایگزین هواپیماهای تعمیراتی استفاده شده است.

مدیرعامل فرودگاه امام خمینی (ره) ادامه داد: بخشی از این هواپیما صبح امروز آتش گرفته بود که با حضور نیروهای آتش نشانی فرودگاه امام خمینی (ره) مهار شد.

به گفته آدم نژاد، محل حضور هواپیمای اسقاطی ماهان، بخش کارگو فرودگاه بوده و به همین دلیل کسی در هنگام آتش سوزی نزدیک هواپیما نبوده و فردی آسیب ندیده است.

وی تأکید کرد: علت آتش سوزی، احتمالا اتصالی قطعات الکتریکی این هواپیمای اسقاطی بوده است.

********
رئیس اورژانس تهران با بیان این که شمار مصدومان حادثه آتش سوزی هواپیما در فرودگاه امام (ره) به ۱۰ نفر رسید، اسامی این مصدومان را اعلام کرد.

پیمان صابریان در خصوص آتش‌سوزی در یک فروند هواپیمای متعلق به شرکت هواپیمایی ماهان در فرودگاه امام خمینی (ره) اظهار داشت: این حادثه ۱۰ مصدوم داشت.

رییس اورژانس تهران گفت: در این حادثه که ۱۰:۰۳ صبح چهارشنبه رخ داد، مجتبی صالحی ۲۸ ساله، امیر شهررستمی ۲۸ ساله که توسط کد ۳۱۰۳ به بیمارستان فیروزآبادی انتقال یافت و محمدباقر جاوید ۳۱ ساله که توسط کد ۳۱۱۳ به بیمارستان هفتم تیر انتقال یافت جزو این مصدومین هستند.

وی همچنین افزود: پوریا طحان زاده ۲۴ ساله، رضا حجازی فر ۲۵ ساله، احسان رفیعی ۳۹ ساله، ناصر رضایی ۴۸ ساله، حسین منتظری ۴۱ ساله، مرتضی بال خانی ۳۳ ساله و مهدی علی بخشی ۳۶ ساله نیز از دیگر مصدومان این حادثه هستند که توسط اورژانس هوایی به بیمارستان هفتم تیر ری منتقل شدند.

منبع: خبرگزاری مهر، لینک 1، لینک 2، لینک 3


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو