پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | آزار جنسی زن جوان آمریکایی در هواپیما!

تاریخ خبر: // کد خبر: 121038 // // //


آزار جنسی زن جوان آمریکایی در هواپیما!

زن جوان آمریکایی شکایتی را در خصوص اذیت و آزار جنسی در یکی از پروازهای خطوط هواپیمایی آمریکا مطرح کرده است.


آزار جنسی زن جوان آمریکایی در هواپیما!

یک مادر جوان آمریکایی ادعایی را مبنی بر آزار و اذیت جنسی خود در یکی از هواپیماهای خطوط هوایی آمریکا مطرح کرده است. ” آئوبری لین” 32 ساله مدعی است هنگامی که در تاریخ 16 ژوئن سال 2017 از شهر فینیکس در ایالت آریزونا به شهر نیویورک با یک هواپیمای شرکت ” امریکن ایرلاینز ” پرواز می کرد در سرویس بهداشتی مورد آزار و اذیت یکی از مسافران قرار گرفته است. بنا به ادعای این زن این مسافر مرد در صندلی کنار او نشسته بود و خدمه هواپیما مقداری نوشیدنی الکلی در اختیارش قرار داده بودند. او می گوید هنگامی که به سرویس بهداشتی مراجعه می کرد این مرد او را تعقیب کرده و مورد آزار و اذیت قرار داده است.

آزار جنسی مادر جوان آمریکایی در هواپیما! + عکس//

خانم لین می گوید او برای دیدار با یکی از اقوامش شب هنگام با یک پرواز راهی نیویورک بود که توسط مردی که در کنار او نشسته بود در سرویس بهداشتی هواپیما مورد اذیت و آزار جنسی قرار گرفته است. او می گوید خدمه پرواز را در جریان این اتفاق قرار داده اما آنها تنها اقدام به انتقال او به یک صندلی در عقب هواپیما کردند. بنا به ادعای این زن او پس از فرود هواپیما در فرودگاه به بیمارستان منتقل شد اما مرد متجاوز که او نامش را نمی داند بدون اینکه توسط پلیس فرودگاه بازداشت شود فرودگاه را ترک کرد.

این زن بدلیل آنکه پرسنل هواپیما نتوانستند از او در این پرواز محافظت کنند شکایتی را علیه این شرکت هواپمایی ارائه کرده است. بنا به ادعای آئوبری مسئولان امریکن ایرلاینز مبلغ 5000 دلار را برای ادعای مزاحمت به او پیشنهاد کرده بودند.

آزار جنسی مادر جوان آمریکایی در هواپیما! + عکس//

این در حالی است که سخنگوی امریکن ایرلاینز اعلام کرد شرکت او در جریان ادعای این زن قرار گرفته اما ادعای او مبنی بر اذیت و آزارش در داخل هواپیما را کاملا رد می کند.

گفتنی است؛ در حالی که دیلی میل ضمن تماس با FBI نیویورک خواستار توضیح در مورد این حادثه شده است، پلیس محلی نیویورک اظهار نظر در این مورد را به تحقیقات بیشتر در مورد آن موکول کرده است.

منبع : باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو