پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مشکل فرودگاه بیرجند با ورود بخش خصوصی حل می‌شود/ ضرورت پیشرفت راه‌های ارتباطی برای توسعه

تاریخ خبر: // کد خبر: 123579 // // //


مشکل فرودگاه بیرجند با ورود بخش خصوصی حل می‌شود/ ضرورت پیشرفت راه‌های ارتباطی برای توسعه

محمدرضا امیرحسنخانی ،نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل فرودگاه بیرجند با بخش دولتی حل نمی‌شود و یقیناً تنها با ورود بخش خصوصی این مسئله حل خواهد شد.


مشکل فرودگاه بیرجند با ورود بخش خصوصی حل می‌شود/ ضرورت پیشرفت راه‌های ارتباطی برای توسعه

محمدرضا امیرحسنخانی ،نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل فرودگاه بیرجند با بخش دولتی حل نمی‌شود و یقیناً تنها با ورود بخش خصوصی این مسئله حل خواهد شد. وی اظهار داشت: در روزهای گذشته جلسه‌ای در استانداری خراسان‌رضوی با حضور استاندار خراسان‌جنوبی و جمعی از مسؤولان استانی و فعالان اقتصادی برگزار شد.

او عدم داشتن پرواز پایدار، عدم داشتن برنامه منظم در پروازها، کنسلی و لغو بدون حساب و کتاب بسیاری از پروازها را از جمله مشکلات صنعت هوایی در خراسان‌جنوبی عنوان کرد و افزود: قیمت بلیت نیز برای خراسان‌جنوبی بالا است.

نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: خطوط پروازی در استان نیز بسیار محدود است و تنها پرواز به مشهد و تهران را در استان داریم و برای مقصد دیگری در استان پرواز وجود ندارد.

امیرحسنخانی با بیان این که اگر استان بخواهد پیشرفت کند باید امکانات ارتباطات را فراهم کرد، تصریح کرد: ریل‌گذاری و یا جاده مناسبی نداریم و وضعیت پروازها هم نامناسب است.

وی با اشاره به اینکه در این استان موتور توسعه خیلی روشن نیست، گفت: استاندار پیشگام شد و جلسه‌ای برای بررسی مسائل صنعت هوایی استان برگزار و راه‌حل‌ها بیان شد.

نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که وجود پرواز پایه در استان یک نیاز است، گفت: این پرواز پایه می‌تواند در بیرجند، طبس و یا فردوس وجود داشته باشد.

امیرحسنخانی خاطرنشان کرد: نیاز به سرمایه‌گذاری وجود دارد تا عده‌ای با تعهد کار را به جلو ببرند و استاندار نیز به دنبال این بودند که ابزار و موقعیتی فراهم شود تا افراد مستعد در این زمینه سرمایه‌گذاری کنند.

وی عنوان کرد: مدت‌ها شده که یک باند امداد و نجات در فردوس راه‌اندازی شده و به دنبال این هستیم که پرواز هم در این شهرستان داشته باشیم چرا که افزایش پروازها به توسعه استان کمک می‌کند.

نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه به دنبال راه‌اندازی فرودگاه فردوس هستیم، گفت: زمانی که چند فرودگاه در استان باشد اگر به هر دلیلی لغو پرواز در یک فرودگاه باشد مردم می‌توانند از فرودگاه دیگر استفاده کنند.

امیرحسنخانی عنوان کرد: مشکل فرودگاه بیرجند با بخش دولتی حل نمی‌شود و یقیناً تنها با ورود بخش خصوصی این مسئله حل خواهد شد.

 

منبع : خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو