پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | توسعه فرودگاه‌های شاهرود و سمنان منجر به رشد اقتصادی استان می شود

تاریخ خبر: // کد خبر: 125311 // // //


توسعه فرودگاه‌های شاهرود و سمنان منجر به رشد اقتصادی استان می شود

سمنان-استاندار سمنان بابیان اینکه برای استمرار فعالیت فرودگاه‌های استان نیازمند همراهی همه مردم و مسئولان هستیم، گفت: توسعه فرودگاه‌های شاهرود و سمنان منجر به رشد اقتصادی استان می شود.


توسعه فرودگاه‌های شاهرود و سمنان منجر به رشد اقتصادی استان می شود

سید شهاب‌الدین چاوشی ظهر پنج‌شنبه در آئین بدرقه خانواده معظم شهدا در اولین پرواز فرودگاه مسافری سمنان بابیان اینکه توسعه فرودگاه‌های شاهرود و سمنان منجر به رشد اقتصادی استان می شود، ابراز داشت: با توجه به اینکه سمنان به عنوان استان معین برای پایتخت محسوب می‌شود لذا نقش تجهیز و ایجاد زیرساخت‌های لازم برای توسعه فرودگاه‌های این استان می تواند در حل مشکلات کلانشهر تهران بسیار حائز اهمیت باشد.

وی از سفر رئیس جمهور به استان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: امیدواریم حضور ایشان در استان مصادف با اعلام تصویب مرز هوایی فرودگاه شاهرود و سمنان باشد تا از این طریق بتوانیم شاهد توسعه اقتصادی و فرهنگی این خطه باشیم.

تدام حیات فرودگاه ها با همراهی مردم

استاندار سمنان بابیان اینکه استمرار فعالیت فرودگاه شاهرود و سمنان نیازمند مشارکت همه دستگاه‌ها و همراهی همه مردم هستیم، ابراز داشت: توسعه فرودگاه در افزایش توسعه صادرات غیرنفتی و نیز استفاده در شرایط اضطراری نقش مهمی در استان خواهد داشت که تداوم حیات آن‌ها در گرو حمایت همه جانبه مردم است.

چاوشی بابیان این که استفاده از ظرفیت فرودگاه می‌تواند به رونق استان کمک کند، تصریح کرد: خوشبختانه استان سمنان از ظرفیت‌های خوبی در ناوگان حمل‌ونقل برخوردار است که این می تواند زمینه حضور سرمایه‌گذاران را بیشتر کند.

وی با بیان این موضوع که این پرواز، آخرین اقدام بنده در استان است که با بدرقه شهدا همراه شده به تشریح هویت استان به عنوان دارالمرحمه پرداخت و اضافه کرد: افتخار خدمتگزاری به زائران حرم رضوی یادگار نیاکان شما است، به هر نحوی که می‌توانید آن را قدر بدانید.

منبع : خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو