پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | نگاهی مختصر به شرکت هواپیمایی میتسوبیشی

تاریخ خبر: // کد خبر: 126108 // // //


نگاهی مختصر به شرکت هواپیمایی میتسوبیشی

منشاء میتسوبیشی به سال ١٨٧٠ بازمیگردد، زمانی که بنیانگذار آن یاتارو ایواسکی، یک شرکت حمل و نقل با سه کشتی بخار قدیمی را آغاز کرد. برادر، پسر و برادر یاتارو، در طول دوره های مربوطه به عنوان رئیس جمهور، زمینه کسب و کار را در زمینه های مختلف گسترش داده و پایه و اساس شرکت های میتسوبیشی را تأسیس کردند.


نگاهی مختصر به شرکت هواپیمایی میتسوبیشی

منشاء میتسوبیشی به سال ١٨٧٠ بازمیگردد، زمانی که بنیانگذار آن یاتارو ایواسکی، یک شرکت حمل و نقل با سه کشتی بخار قدیمی را آغاز کرد. برادر، پسر و برادر یاتارو، در طول دوره های مربوطه به عنوان رئیس جمهور، زمینه کسب و کار را در زمینه های مختلف گسترش داده و پایه و اساس شرکت های میتسوبیشی را تأسیس کردند. پس از جنگ جهانی دوم، سازمان اصلی میتسوبیشی برای تبدیل شدن به شرکت های مستقل که امروز هستند، انحلال یافت.علامت میتسوبیشی سه الماس شامل ١٣٠ سال سنت است و اعتماد و اطمینان مردم سراسر جهان را نشان میدهد. حفظ ارزش این علامت به عنوان نماد کیفیت و قابلیت اطمینان در محصولات و خدمات، اولویت اول در هر شرکت میتسوبیشی است. در سال ١٩٣٢، هواپیما میتسوبیشی در میان شرکتهایی بود که در رده ی تولیدکنندگان هواپیماهای جنگنده قرار گرفت.با توسعه و بکارگیری روند منظم پیشرفت در دانش هوپیمایی، اکنون ساخت بال های هواپیماهایی از قبیل 787، 777، 747، 767 را با استفاده از مواد کامپوزیت با هدف کاهش وزن بال ها را به عهده دارد.
در حال حاضر هواپیمایی میتسوبیشی موفق به تولید هواپیمای سری MRJ شده است که دارای ثبت اختراع حالت نوین در آیرودینامیک بدنه ی هواپیما می باشد.این هواپیما در سال 2015 اولین پرواز خود را به صورت آزمایشی با موفقیت انجام داد.
هواپیمایی میتسوبیشی در حال حاضر ١٠٠ میلیارد ین است که با افزایش سرمایه به ٢٧٠ میلیارد ین خواهد رسید.
میتسوبیشی تصمیم به افزایش سرمایه ی خود با دو هدف کلی را دارد. اول اینکه افزایش ١٧٠ میلیارد ین به سرمایه ی شرکت و دوم پرداخت ۵ میلیارد ین کل بدهی خود که به شرکت صنایع سنگین میتسوبیشی باید بپردازد. سرمایه افزوده، هواپیما میتسوبیشی را از کمبود سرمایه خارج می کند و امکان توسعه هواپیمایی میتسوبیشی را فراهم می کند.

“مجید انجیل زاده”

 

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی مقالات هوانوردی، https://t.me/aviationarticles/122,123

 


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو