پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مسئول حراست فرودگاه ارومیه معرفی شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 127935 // // // //


مسئول حراست فرودگاه ارومیه معرفی شد

با حضور مشاور مدیرعامل و مدیرکل حراست شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، مراسم تودیع و معارفه مسئول حراست فرودگاه ارومیه برگزار شد.


مسئول حراست فرودگاه ارومیه معرفی شد

مراسم تکریم مسئول سابق حراست فرودگاه ارومیه و نیز معرفی مسئول جدید حراست با حضور رحمت اله فیروزیپور، مشاور مدیرعامل و مدیرکل حراست و امنیت فرودگاهی، رئیس حراست کل  استان، نماینده اداره اطلاعات استان، مدیرکل، معاونین و روسای ادارات اداره کل فرودگاه های استان ، فرماندهان پلیس و یگان حفاظت هواپیمایی و رئیس حراست ایران ایر و گذرنامه فرودگاه برگزار شد

در این مراسم، کمال پرهیزکار مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان غربی  ضمن تجلیل از زحمات محمد حسین روحی و آرزوی توفیقات بیشتر برای اکبر حسنی مسئول حراست فرودگاه بر نقش اساسی حراست اشاره کرد و افزود: مواظبت از سلامت سازمان، مشاوره به مدیر سازمان، شایسته سالاری، حفظ سلامت نیروی انسانی، کمک به انتصاب افراد شایسته، تعامل و هم‌افزایی با کارکنان و رضایت کامل مخاطب بر اساس اخلاق، شرع مقدس و قانون محوری از کارهای اصلی حراست است.

در این مراسم فیروزیپور ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های محمد حسین روحی که پیش از این مسئولیت حراست فرودگاه ارومیه را بر عهده داشت، اکبر حسنی  را به عنوان مسئول جدید حراست فرودگاه ارومیه معرفی کرد.

وی گفت: واحد حراست یکی از مهمترین واحدهای شرکت فرودگاه‌های کشور است و وظیفه تأمین امنیت و مراقبت از سلامت شرکت در حوزه‌های مختلف کاری را برعهده دارد و در این راستا تدابیر ویژه ای برای امنیت فضای فرودگاهی و ایجاد محیطی امن و آرام برای کلیه مسافران اندیشیده شده است.

وی با بیان اینکه در آموزه‌های دینی نیز به مقوله امنیت توجه جدی شده و حراست نیز در این راستا از جایگاه والا و ویژه‌یی برخورداراست، گفت: حراست با همکاری و همدلی نیروی انسانی می‌تواند ماموریت خویش را که بر مبنای پیشگیری استوار است به سرانجام رساند.

در این مراسم همچنین روحی گزارشی از عملکرد خود در مدت تصدی مسئولیت حراست  فرودگاه ارومیه ارائه داد و اکبر حسنی  نیز محور برنامه‌های خود را که بر اساس دستورالعمل‌های امنیتی و حفاظتی تدوین شده است٬ تشریح کرد.

در ادامه جلسه احکام آقایان روحی و حسنی  توسط مشاور مدیرعامل و مدیرکل حراست و امنیت فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و همچنین مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان غربی  به وی اهدا شد.

منبع : شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو