پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فرودگاه بین المللی اصفهان وارد رنکینگ جهانی می شود

تاریخ خبر: // کد خبر: 129940 // // //


فرودگاه بین المللی اصفهان وارد رنکینگ جهانی می شود

بهمن باقری مدیر پروژه نظارت بر کیفیت خدمات فرودگاهی از ترمینال های پروازی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان، وی ضمن ابراز رضایت از اقدامات صورت گرفته در حوزه ارتقای کیفیت خدمات فرودگاهی (ASQ) در این فرودگاه، از برنامه ریزی جهت شرکت فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان در رنکینگ جهانی ASQ در فصل دوم سال 2019 خبر داد.


فرودگاه بین المللی اصفهان وارد رنکینگ جهانی می شود

به گزارش روابط عمومی فرودگاه اصفهان؛ در بازدید بهمن باقری مدیر پروژه نظارت بر کیفیت خدمات فرودگاهی از ترمینال های پروازی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان، وی ضمن ابراز رضایت از اقدامات صورت گرفته در حوزه ارتقای کیفیت خدمات فرودگاهی (ASQ) در این فرودگاه، از برنامه ریزی جهت شرکت فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان در رنکینگ جهانی ASQ در فصل دوم سال 2019 خبر داد.

در نشستی که در حاشیه این بازدید با مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان و تیم ASQ فرودگاه برگزار شد، نتایج حاصل از پیش ارزیابی ارتقای کیفیت خدمات  و نیز اقدامات انجام شده در این زمینه بررسی شد و نکات لازم جهت شرکت در رنکینگ جهانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گفتنی است؛ برنامه ریزی ارتقای خدمات فرودگاهی از سال 1394 در فرودگاه اصفهان همزمان با سایر فرودگاه های بین المللی کشور آغاز شد و از سال 1395 با تشکیل تیم منسجم و بسترسازی مستمر در این حوزه اقدامات در این زمینه شتاب گرفت و طی آن اقدامات بسیاری در زمینه بهبود خدمات و امکانات فرودگاهی و زیباسازی بر اساس دستور العمل های ASQ انجام شد.

بر این  اساس شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران  تصمیم به ورود‌ فرودگاه اصفهان به عنوان سومین فرودگاه کشور پس از فرودگاه های مشهد و مهرآباد در رنکینگ جهانی سازمان بین المللی ACI  گرفت.

منبع :  با اندکی اضافات و تلخیص از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو