پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بهترین‌های امنیت پرواز ۲۰۱۸

تاریخ خبر: // کد خبر: 133041 // // // //


بهترین‌های امنیت پرواز ۲۰۱۸

مؤسسه استرالیایی رده‌بندی امنیت پرواز و محصول AirlineRatings در گزارش سالانه خود خطوط هوایی سنگاپور ایرلاینز را به عنوان بهترین ایرلاین سال ۲۰۱۸ انتخاب کرده و بدین ترتیب این ایرلاین سنگاپوری توانسته جایگاه اول این رده بندی که سال گذشته در اختیار خطوط هوایی ایر نیوزیلند بود را به خود اختصاص دهد.


بهترین‌های امنیت پرواز  ۲۰۱۸

هر ایرلاینی در سراسر جهان برای این‌که خود را در زمره بهترین ایرلاین‌های سال قرار دهد دست به هر کاری خواهد زد و در نهایت این تلاش‌ها و هزینه‌ها به ثمر خواهد رسید. سنگاپور ایرلاینز، که در ماه اکتبر گذشته با موفقیت توانست بار دیگر طولانی‌ترین سفر هوایی بدون توقف جهان را با پرواز سنگاپور به نیویورک، راه اندازی کند، این سال موفقیت آمیز را با یک عنوان برتر دیگر به پایان می‌رساند. مؤسسه استرالیایی رده‌بندی امنیت پرواز و محصول AirlineRatings در گزارش سالانه خود خطوط هوایی سنگاپور ایرلاینز را به عنوان بهترین ایرلاین سال ۲۰۱۸ انتخاب کرده و بدین ترتیب این ایرلاین سنگاپوری توانسته جایگاه اول این رده بندی که سال گذشته در اختیار خطوط هوایی ایر نیوزیلند بود را به خود اختصاص دهد.

این اتفاق برای ایر نیوزیلند بسیار ناامید کننده است که در پنج سال گذشته همواره در رتبه اول این رده‌بندی قرار داشت. این جایزه به دلیل بهترین و راحت‌ترین سرویس‌های پروازی سنگاپور ایرلاینز از صندلی‌های راحت گرفته تا بهترین غذاها به این خط هوایی تعلق گرفته است. در سال‌های اخیر این خطوط هوایی همواره در میان بهترین ایرلاین‌های جهان قرار داشته و امسال به آنچه که لیاقتش را داشته رسیده است. بر اساس گفته‌های جافری توماس، سردبیر این مؤسسه رده‌بندی، رقابت برای قرار گرفتن در صدر این فهرست بسیار سخت و تنگاتنگ بوده اما در نهایت ایرلاین سنگاپوری با اختلافی اندک توانست بر ایر نیوزیلند، کانتاس ایرویز و قطر ایرویز پیروز شود.

در این رده‌بندی از معیارهایی که توسط سازمان‌های بین‌المللی در زمینه خدمات و امنیت پرواز تعیین شده و همچنین ۱۲ معیار کلیدی دیگر شامل عمر ناوگان هوایی، تجربیات و نظرات مسافران، سودآوری، میزان سرمایه‌گذاری‌ها، روابط خدمه و محصولات ارائه شده استفاده شده است. توماس در این‌باره می‌گوید: «در بررسی‌های شخصی ما سنگاپور ایرلاینز در بسیاری از معیارهای تعیین شده رتبه اول را به دست آورد که نشان از عملکرد فوق‌العاده آنها دارد». خطوط هوایی سنگاپور ایرلاینز که اوایل امسال هم توانسته بود رتبه اول بهترین ایرلاین‌های Skytrax را به دست آورد اکنون جایزه معتبری دیگر در این زمینه را به افتخارات خود می‌افزاید.

در این میان، قطر ایرلاینز که در رده‌بندی‌ نهایی رتبه چهارم را به خود اختصاص داده در زمینه سرو غذا، خدمات لوکس و بیزینس کلاس، رتبه اول را کسب کرده است. استانداردهای قطر ایرلاینز در بخش بیزینس کلاس چنان بالاست که بسیاری از دیگر ایرلاین‌ها تنها می‌توانند چنین سطحی را در رویا ببینند. خطوط هوایی کانتاس متعلق به استرالیا هم در زمینه راحتی صندلی‌ها برای سال دوم رتبه اول را به خود اختصاص داد. اگر چه ایر‌نیوزیلند دیگر قهرمان بلامنازع سفر هوایی نیست اما هنوز رتبه اول را در زمینه راحتی سفرهای طولانی هوایی در اختیار دارد.

مؤسسه AirlineRatings  همچنین خطوط هوایی امارات که در رتبه ششم رده بندی‌ها قرار گرفته را به خاطر پیشرو‌بودن دائمی در زمینه ارائه خدمات سرگرمی در داخل هواپیماهایش ستوده است. در بخش پروازهای اکونومی هم خطوط هوایی کورین ایر به خاطر صندلی‌های جادارش به عنوان بهترین ایرلاین انتخاب شد. وست جت هم عنوان بهترین ایرلاین ارزان قیمت را در آمریکای شمالی به دست آورد، عنوانی که در اروپا و آسیا به ترتیب به ایرلاین‌های ویز و ایر آسیا رسید.

رده‌بندی کلی بهترین ایرلاین‌های سال ۲۰۱۹ به انتخاب مؤسسه AirlineRatings به ترتیب زیر است:

– سنگاپور ایرلاینز

– ایر نیوزیلند

– خطوط هوایی کانتاس

-قطر ایرویز

-ویرجین استرالیا

-خطوط هوایی امارات

-آل نیپون ایرویز

-ایوا ایر

-کاثای پاسیفیک ایرویز

-ژاپن ایرلاینز

 

منبع : تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو