پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مه غلیظ سبب بازگشت پرواز تهران ـ بوشهر به تهران شد‌

تاریخ خبر: // کد خبر: 133969 // // //


مه غلیظ سبب بازگشت پرواز تهران ـ بوشهر به تهران شد‌

پرواز هواپیمایی زاگرس در مسیر تهران به بوشهر به سبب مه غلیظ و کاهش دید خلبان موفق به فرود در فرودگاه بوشهر نشد و به تهران بازگشت.


مه غلیظ سبب بازگشت پرواز تهران ـ بوشهر به تهران شد‌

مه غلیظ صبح امروز در تردد وسایط نقلیه زمینی و هوایی بوشهر خلل ایجاد کرد.

رئیس پلیس راه  استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با اشاره به وقوع مه غلیظ و کاهش دید در استان بوشهر اظهار داشت: مه غلیظ که بیشتر جاده‌های استان را فرا گرفته سبب کندی رفت و آمد در جاده‌های بوشهر شد.

سرهنگ جابر پاپری با بیان اینکه حادثه‌ای در جاده‌های استان بوشهر گزارش نشد افزود: اگرچه مه غلیظ  جاده‌های استان بوشهر فرا گرفت ولی با دقت رانندگان مشکلی در عبور ومرور خودرو‌ها پیش نیامد و حادثه‌ای گزارش نشده است.

وی با بیان این که با طلوع آفتاب از غلظت مه کاسته شده و رفت و آمد خودرو‌ها روان  شده است گفت: گشت‌های پلیس راه در جاده‌ها حضور مستمری دارند و بر عبور و مرور نظارت می‌کنند.

در همین حال مدیر روابط عمومی فرودگاه‌های استان بوشهر از برگشت پرواز شرکت هواپیمایی زاگرس خبرداد و بیان کرد:  پرواز شماره  4025 هواپیمایی زاگرس مسیر تهران -بوشهر به سبب شرایط نامساعد جوی بوشهر و مه غلیظ و دید زیر 500 متر به مبدا بازگشت.

رضا معمار با بیان این که مه غلیظ سبب تاخیر در فرود پرواز شرکت هواپیمایی آسمان شد گفت: پرواز آسمان در مسیر تهران به بوشهر که قرار بود ساعت 7:35 دقیقه در فرودگاه بوشهر به زمین بنشیند به سبب مه غلیظ و کاهش دید خلبان با یک ساعت تاخیر در فرودگاه بوشهر به زمین نشست.

وی با بیان اینکه مه غلیظ سبب شد دید به کمتر از 550 متر برسد افزود: دستگاه کمک ناوبری تا میزان دید 800 متر امکان فرود هواپیما در فرودگاه بوشهر فراهم آورده است اما غلظت زیادی مه صبحگاهی امروز در فرودگاه بوشهر سبب شد تا میزان دید خلبان به کمتر از 550 متر برسد.

بر اساس اعلام هواشناسی امروز بیشتر نقاط استان بوشهر شاهد مه صبحگاهی و کاهش دید بودند و کمترین میزان دید از گناوه با 50 متر گزارش شده است.

منبع : تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو