پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | رفع مشکل پرواز اراک – مشهد تا دو ماه آینده

تاریخ خبر: // کد خبر: 134911 // // //


رفع مشکل پرواز اراک – مشهد تا دو ماه آینده

مدیر فرودگاه اراک با اشاره به مشکل‌های پیش آمده در مسیر مشهد‌ ـ اراک از راه‌اندازی این خط تا دو ماه آینده خبر داد و گفت: در حال حاضر پرواز‌ها به صورت رفت‌ و برگشت در مسیرهای تهران و عسلویه دایر است.


رفع مشکل پرواز اراک – مشهد تا دو ماه آینده

رحیم حسین‌نسب  با اشاره به مشکل‌های پیش آمده در مسیر پروازهای مشهد‌ اراک از راه‌اندازی این خط تا دو ماه آینده خبر داد و اظهار کرد: در حال حاضر پرواز‌ها به صورت رفت‌وبرگشت در مسیرهای تهران و عسلویه دایر است.

وی تصریح کرد: پرواز در مسیر تهران در دو شیفت صبح و عصر روزهای دوشنبه و پرواز عسلویه در روزهای یکشنبه صورت می‌پذیرد.

مدیر فرودگاه اراک با اشاره به اینکه قیمت و بهای بلیت‌ها سیستمی‌ و سراسری از سوی شرکت هواپیمایی تعیین می‌شود، بیان کرد: مسافران با مراجعه به سامانه هواپیمایی و یا شرکت‌های هوایی می‌توانند بلیت مورد نظر خود را خریداری کنند.

حسین‌نسب از پیگیری‌های سه‌ساله در خصوص پرواز به عتبات از استان خبر داد و افزود: بسترهای پرواز به عتبات و دیگر مسیرهای خارجی در فرودگاه اراک مهیا شده است اما اجرای آن به تلاش و همکاری سازمان حج و زیارت نیاز دارد در صورتی که این سازمان پای کار آید مسافرین استان و حتی دیگر استان‌های هم‌جوار می‌توانند از ظرفیت‌های این فرودگاه بهره ببرند.

وی با اشاره به تأثیر تحریم‌ها در تعداد پروازها بیان کرد: شرایط موجود، تحریم‌های جدید و همچنین محدودیت در تعداد هواپیماهایی که در کشور فعالیت می‌کنند از جمله عوامل تأثیرگذار در تعداد پروازها است.

مدیر فرودگاه اراک با بیان اینکه تقاضای پرواز در سطح کشور نسبت به عرضه بیشتر است، ادامه داد: این روند و شرایط به تبع شامل حال استان نیز می‌شود اما با این وجود فرودگاه اراک تمام تلاش خود را صرف توسعه و افزایش مسیرها خواهد کرد.

 

منبع: ربیع


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو