پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیام مخاطب | بی مهری فرودگاه تبریز با آتا

تاریخ خبر: // کد خبر: 139265 // // //


پیام مخاطب | بی مهری فرودگاه تبریز با آتا

روزهای زیادی از تاسیس یک ایرلاین با بیس پروازی در تبریز، نگذشته، شاید هم ۹سال برای عده‌ای آنقدر زیاد است که دچار فراموشی شده و یادشان رفته آتا با بیس پروازی تبریز به عنوان یک ایرلاین در این شهر فعالیت می‌کند. اگر مردم تبریز از تاسیس یک ایرلاین بومی خوشحال هستند و علیرغم کاستی‌ها و


پیام مخاطب | بی مهری فرودگاه تبریز با آتا

روزهای زیادی از تاسیس یک ایرلاین با بیس پروازی در تبریز، نگذشته، شاید هم ۹سال برای عده‌ای آنقدر زیاد است که دچار فراموشی شده و یادشان رفته آتا با بیس پروازی تبریز به عنوان یک ایرلاین در این شهر فعالیت می‌کند. اگر مردم تبریز از تاسیس یک ایرلاین بومی خوشحال هستند و علیرغم کاستی‌ها و ضعف‌ها(شرایط و محدودیت‌ها را همه در مورد ایرلاین‌ها می‌دانند) به این ایرلاین وفادار مانده اند، مسئولین فرودگاه این شهر انگار علاقه‌ای به بودن این ایرلاین در شهر نداشته و تمام تلاش خود را می‌کنند، تا این نام در شهر پاک شود.

وقتی تمام تلاش مسئولان فرودگاه شهید مدنی تبریز آن است که آشیانه تعمیرات این فرودگاه که توسط شرکت هواپیمایی آتا در حال ساخت است به سامان نرسد و یا آتا ایرلاین اول این شهر نباشد و پروازهای این شرکت به ایرلاین‌های غیربومی برسد، این داستان دیگر یک اتفاق نیست، داستان نانوشته مسئولین شهری است که ذائقه سازی کنند تا مردم وفادار به ایرلاین شهرشان تغییر ذائقه دهند.

این ایرلاین طی سال‌های اخیر در تمامی بزنگاه‌ها در جهت منافع ملی و منطقه‌ای خود را به اثبات رسانده است، یک روز با حمایت تیم ملی فوتبال و روز دیگر با حمایت از باشگاه‌های منطقه (تراکتور و ماشین‌سازی)…
این داستان و اتفاقات پشت سرهم نشان می‌دهد که حب و بغض‌های شخصی جای خود را به اقدامات مسئولانه داده است، غافل از آنکه مردم منطقه آذربایجان و شهر تبریز مردم قدرشناسی بوده و سره را از ناسره تشخیص می دهند.

 

منبع:  کانال تلگرامی کن نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو