پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیام اعتراضی زنان خلبان/ مصاحبه خلبانی که خلبان نیست!

تاریخ خبر: // کد خبر: 140030 // // // //


پیام اعتراضی زنان خلبان/ مصاحبه خلبانی که خلبان نیست!

چندی پیش در رسانه های بصری و شنیداری و خبرگزاری ها شاهد مصاحبه خانمی به نام (آ.ن) بودیم که در مصاحبه گفته بودند زمانی که با مسافرها صحبت کردن،مسافرها گفتند ” یا ابوالفضل خلبان خانومه “. علی رغم این که می دانستیم ایشان خلبان هیچ ایرلاینی نیست و با مصاحبه ها ، عکس ها و اطلاعات کاملا غیر حرفه ای نه تنها شأن و منزلت خانم ها رو زیر سوال بردند، بلکه حتی باعث آشفتگی اذهان عمومی در مورد حرفه خطیر خلبانی شدند. ما بارها از طریق رسانه و حتی جامعه بانوان پیام دادیم و پیگیر این جریان شدیم ولی نتیجه ای ندیده ایم .
این توضیحات،بخشی از خبر نقل شده از رسانه کن نیوز می باشد.ایرلاین پرس ،آمادگی خود جهت انعکاس صحبت ها و دفاعیات احتمالی این خانم خلبان را اعلام می دارد.


پیام اعتراضی زنان خلبان/ مصاحبه خلبانی که خلبان نیست!

با سلام
بنده به نمایندگی جمعی از خانم های فارغ التحصیل رشته خلبانی می خواهیم صدای اعتراض خودمان را از طریق رسانه به گوش مسئولان سازمان هواپیمایی کشور برسانیم. چندی پیش در رسانه های بصری و شنیداری و خبرگزاری ها ، شاهد مصاحبه خانم خلبانی به نام (آ.ن) بودیم که در مصاحبه خود به رسانه، گفته بودند زمانی که با مسافرها صحبت کردن،مسافرها گفتند ” یا ابوالفضل خلبان خانومه “.
علی رغم این که می دانستیم ایشان خلبان هیچ ایرلاینی نیست و با مصاحبه ها ، عکس ها و اطلاعات غیر حرفه ای نه تنها شأن و منزلت خانم ها رو زیر سوال بردند، بلکه حتی باعث آشفتگی اذهان عمومی در مورد حرفه خطیر خلبانی شدند. ما بارها از طریق رسانه و حتی جامعه بانوان پیام دادیم و پیگیر این جریان شدیم ولی نتیجه ای ندیده ایم .
یک سول برای ما مطرح هست که ایا هیچ نظارتی از طرف سازمان هواپیمایی کشوری روی این افراد سودجو و مصاحبه ها نباید باشد که هر شخصی با اطلاعات و عناوین کذب، بخواهد در رسانه ملی صدا و سیما حضور پیدا کند؟
در موسسه ما، زمانی که همه خانم ها فارغ التحصیل شدند از طرف حراست نیز گزینش شدیم و بعد گواهینامه صادر شد،چطور حراست از کنار این موضوع به این سادگی عبور می کند؟؟؟؟

کن نیوز در ادامه خبر خود افزوده است : صحبت هایى در خصوص این که غذاى ما چند نوع است و برخى قرمه سبزى انتخاب مى کنند، برخى قیمه و برخى کباب و …. از سوى این خانم، و معرفى خود بعنوان یکى از ٨ خلبان زن ایران، با هدف نامعلوم باعث پیگیرى کن نیوز شد اما ایشان از پاسخ خوددارى کرده و اقدام به بلاک کردن اینستاگرام کن نیوز کرد.

لازم به توضیج است که سایت ایرلاین پرس،آمادگی خود را برای فراهم سازی فضای تعاملی دو طرفه برای این خلبان عزیر و منتقدین ایشان ، اعلام می دارد.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی اخبار هوانوردی کن نیوز cannews


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو