پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | هواپیمایی آتا مسافران را با بلیط، جا گذاشت

تاریخ خبر: // کد خبر: 140516 // // // //


هواپیمایی آتا مسافران را با بلیط، جا گذاشت

صبح امروز پرواز تبریز به تهران به دلایلی لغو شد و هواپیمایی آتا به جای گنجاندن هواپیمایی دیگر برای جابجایی مسافران، پرواز‌های ساعات دیگر را دچار اختلال کرد.


هواپیمایی آتا مسافران را با بلیط، جا گذاشت

لغو پرواز ساعت 10 صبح امروز هواپیمایی آتا از تبریز به تهران، مسئولان این شرکت هواپیمایی را بر آن داشت تا مسافران عصبانی آن پرواز را سوار بر هواپیمای ساعت 13:45 دقیقه تبریز به تهران کنند که این اقدام شرکت آتا باعث اعتراض شدید مسافران اصلی این پرواز(13:45) شد .

یکی از مسافران این پرواز گفت: پرواز ساعت 13:45 دقیقه تبریز به تهران درحالی فرودگاه تبریز را به مقصد تهران ترک کرد که مسافران اصلی این پرواز با داشتن بلیط اجازه حضور در هواپیما را نیافتند و به نوعی هزینه این عدم مسئولیت پذیری شرکت هواپیمایی آتا را مسافران پرداخت کردند.

مسافر دیگری گفت مسافران بر اساس برنامه ریزی خاصی که برای خود دارند اقدام به خرید بلیط هواپیما در ساعت های مورد نظر می کنند و شرکتهای هواپیمایی موظف هستند که برای پروازهایی که لغو می شوند چاره ای درست بیاندیشند. مسافر دیگری هم عدم نظارت جدی و موثر را بر عملکرد شرکت های هواپیمایی ، دلیل این اتفاقات دانست و گفت کسی پیگیر این موضوعات نیست.

وی گفت:­ برخی مسافران این پرواز با هدف اینکه درشب یلدا در کنار خانواده و عزیزانشان باشند ساعت پروازشان را تنظیم کرده بودند که حالا (در لحظه تنظیم خبر ) مجبور هستند تا پرواز ساعت 21 شب منتظر بمانند.

بر اساس این گزارش گفته می شود پرواز ساعت 17 و 30 دقیقه این شرکت هواپیمایی از تبریز به تهران به ساعت 21 موکول شده است.
گفتنی است روز گذشته هم مسافران  هواپیمای آتا که قرار بود ساعت 17 و 30 دقیقه  از نجف به مقصد تهران پرواز کند با تاخیر سه ساعته مواجه شدند.

منبع : صدا و سیما


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو