پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تاکید مه آبادی بر تسریع در بهسازی باند اصلی فرودگاه اردبیل

تاریخ خبر: // کد خبر: 140703 // // //


تاکید مه آبادی بر تسریع در بهسازی باند اصلی فرودگاه اردبیل

رحمت اله مه آبادی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در دیدار با نمایندگان و استاندار اردبیل بر تسریع در پروژه بهسازی باند اصلی ( 15/33) فرودگاه اردبیل و بهره برداری از این طرح تا فصل تابستان تاکید کرد.


تاکید مه آبادی بر تسریع در بهسازی باند اصلی فرودگاه اردبیل

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، در این دیدار که هفته گذشته  با حضور رحمت اله مه آبادی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت، غلامحسین باقریان، عضو هیات مدیره و معاون عملیات فرودگاهی، حسین اسفندیاری، قائم مقام مدیرعامل در امور فرودگاه ها، اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل، نمایندگان حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی و سید فخرالدین هاشمی، مدیرکل فرودگاه های اردبیل در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران انجام شد، مه آبادی خواستار تسریع در بهسازی باند اصلی فرودگاه اردبیل و بهره برداری از این طرح تا شش ماه دیگر شد. عملیات بهسازی باند 15/33 فرودگاه اردبیل به طول 3600 مترمربع در حال اجراست که به میزان 1500 متر زیرسازی انجام شده است.

در این نشست همچنین مقرر شد با توجه به پیش رفتن و تکمیل ساخت ترمینال خارجی فرودگاه اردبیل تا 99.5 درصد، مناقصه پارتیشن بندی نیز به زودی انجام و این پروژه تا پایان سال افتتاح شود.

همچنین مقرر شد برای کاستن از میزان لغو شدن پروازهای فرودگاه اردبیل، با تامین منابع مالی از محل اعتبارات استانی نحوه مرتفع کردن مشکل لغو پروازها به صورت فنی و کارشناسی، مطالعه شود و سیستم روشنایی باند فرودگاه به رده cat (II) ارتقا یابد.

منبع : شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو