پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مسافران پرواز اراک- تهران بسیار کم است؛ انجام پرواز با 12 مسافر

تاریخ خبر: // کد خبر: 141706 // // // //


مسافران پرواز اراک- تهران بسیار کم است؛ انجام پرواز با 12 مسافر

رحیم حسین‌نسب ،مدیر فرودگاه اراک گفت: تعداد مسافرانی که در طی این پروازها جابه‌جا شده‌اند بسیار کم بوده است، به گونه‌ای که در پرواز آخر هواپیما به‌رغم داشتن 62 صندلی تنها 15 درصد از ظرفیت پرواز که معادل 12 مسافر است.


مسافران پرواز اراک- تهران بسیار کم است؛ انجام پرواز با 12 مسافر

رحیم حسین‌نسب در گفت‌وگو با خبرنگار ذاکرنیوز در اراک، با اشاره به انجام چهارمین پرواز تهران_اراک_تهران  اظهار داشت: باتوجه به این که، پرواز اراک-تهران بیشتر ماهیت کاری دارد تا کنون هماهنگی لازم بین شرکت‌ها، سازمان‌ها، ارگان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی به صورت کامل انجام نشده است، ضرورت استفاده از این پرواز در پایتخت صنعتی ایران با داشتن 3هزار واحد صنعتی برای فعالان حوزه اقتصادی  و صنعتی بالا است، بر همین اساس برای تداوم این پرواز به حضور آنها نیاز است.

وی افزود: بخش بسیار کوچکی در این بحث ورود پیدا کرده‌اند زیرا در تنظیم قراردادهای همکاری بین دستگاه‌ها مشکلی به‌وجود آمده است، این امر سبب شده از 80 بنگاه اقتصادی، دستگاه اجرایی و نهادهایی که قرار بود ورود پیدا کنند تنها هفت درصد آنها ورود کنند،  این آمار یک آمار پایینی است.

مدیر فرودگاه اراک تصریح کرد: برای توسعه و انجام تعداد بیشتر پرواز در این خط، ، ابتدا باید این پرواز را با ظرفیت حداقلی 50 تا 60 درصد تکمیل کنیم و بعد پروازهای سوم و چهارم و غیره را درخواست کنیم.

حسین‌نسب  ادامه داد: تعداد مسافرانی که در طی این پروازها جابه‌جا شده‌اند بسیار کم بوده است، به گونه‌ای که در پرواز آخر هواپیما به‌رغم داشتن 62 صندلی تنها 15 درصد از ظرفیت پرواز که معادل 12 مسافر است، استفاده شد، پرواز با این تعداد بسیار کم است.

وی با اشاره به لزوم راه‌اندازی پرواز عتبات و حج در استان عنوان کرد: متولی اصلی پرواز عتبات سازمان حج و زیارت استان است بر همین اساس باید این سازمان در این بحث ورود کرده و درخواست لازم را داشته باشد تا بتوانیم پرواز خط عتبات را راه‌اندازی کنیم، زیرا علاوه‌بر وجود هواپیما و زیرساخت مورد نیاز، تقاضای مردمی هم در این زمینه وجود دارد.

منبع : ذاکر نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو