پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | سامانه ILS فرودگاه ساری سال 98 آماده می شود

تاریخ خبر: // کد خبر: 146308 // // //


سامانه ILS فرودگاه ساری سال 98 آماده می شود

سعدالله وطن خواه ،مدیرکل فرودگاه های مازندران گفت: عملیات تسطیح و زیرسازی برای بهره برداری از سامانه ILS فرودگاه ساری از پیشرفت قابل ملاحظه ای برخوردار است و پیش بینی می شود در چهار ماهه اول سال 98 به بهره برداری برسد.


سامانه ILS فرودگاه ساری سال 98 آماده می شود
مدیرکل فرودگاه های مازندران گفت: عملیات تسطیح و زیرسازی برای بهره برداری از سامانه ILS فرودگاه ساری از پیشرفت قابل ملاحظه ای برخوردار است و پیش بینی می شود در چهار ماهه اول سال 98 به بهره برداری برسد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های مازندران، سعدالله وطن خواه گفت: با اشاره به این که براساس برنامه ریزی به عمل آمده، در چهار ماهه اول سال 98 عملیات نصب و بهره برداری از سامانه ILS  به اتمام خواهد رسید.

وطن خواه افزود: طی قراردادی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان عملیات تسطیح، خاکبرداری، زیرسازی و آماده سازی سایت های مربوط آغاز شده و امیدواریم از دهه فجر انقلاب اسلامی شاهد نصب سیستم های لوکولایزر و گلایدپس باشیم.

وی به پروژه حصار پیرامونی فرودگاه ساری اشاره کرد و گفت: جلسه پیش مناقصه اجرای حصار پیرامونی فرودگاه، امروز ( 16 دی ماه) در تهران برگزار می شود و امیدواریم اراضی خریداری شده به منظور طرح توسعه، ظرف پنج ماه آینده محصور شود.

مدیرکل فرودگاه های مازندران، ارزش طرح های در دست اجرای فرودگاه ساری را بیش از 50 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: ظرف شش ماه آینده اقدامات خوب و قابل قبولی در فرودگاه ساری در راستای توسعه فرودگاه و ارتقای سطح ایمنی و استاندارد سازی فرودگاه بین المللی ساری انجام خواهد شد.

منبع : شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو