پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | جلوگیری نکردن از استهلاک سرمایه های فرودگاهی جرم است

تاریخ خبر: // کد خبر: 147004 // // // //


جلوگیری نکردن از استهلاک سرمایه های فرودگاهی جرم است

محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی فراهم کردن زیرساخت های فرودگاهی و ناوبری و نگهداری آن ها را راه تقویت کارآمدی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران دانست و گفت: اگر اجازه دهیم این سرمایه ها مستهلک شود جرم و گناه کرده ایم.


جلوگیری نکردن از استهلاک سرمایه های فرودگاهی جرم است

محمد اسلامی امروز- سه شنبه- در نخستین روز هم اندیشی مدیران ستادی و فرودگاهی کشور افزود: توجه به نیروی انسانی، مدیریت بر اساس خردورزی و پرهیز از باندبازی که آفت محیط های تخصصی است، ضرورت دارد.
اسلامی، کارآمدی مدیریتی را یکی از ضرورت های بسیار مهم، جدی و کلیدی کشور در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی عنوان و اضافه کرد: ملت ایران استحقاق دریافت بهترین خدمات را دارد و هیچ شأنی جز خدمت رسانی به مردم نداریم.
وی گفت: آمریکا و صهیونیسم ادعا می کنند به فکر مردم ایرانند اما در همه اقدام های تروریستی حضور و در لباس مبارزه با تروریسم، ائتلاف تروریستی دارند.
اسلامی افزود: همه دشمنی ها علیه نظام اسلامی برای مقابله با استقلال طلبی و تسلیم ناپذیری جمهوری اسلامی است و ملت ایران هزینه زیادی را برای استقلال و نپذیرفتن سلطه پرداخت کرده اند.

** به دنبال ارزش‌های کاذب و تبلیغات صوری نبودیم
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران نیز با بیان اینکه هرگز به دنبال ارزش‌های کاذب و تبلیغات صوری نبودیم، به راه اندازی ترمینال جدید ایرانشهر بدون تشریفات زاید اشاره کرد و گفت: از رویداد بی‌ نظیر و بزرگ، نجات قطر از طریق پذیرش حدود 250 فروند هواپیمای سرگردان در ضرب‌الاجل 10 ساعته بود که از آن به عنوان جلوه‌هایی از اوج آینده‌نگری، حرفه‌ای‌گری و مسئولیت‌پذیری یاد شد و نامه قدردانی رئیس جمهوری را به دنبال داشت.
رحمت الله مه آبادی افزود: این رویداد قدرت تاثیرگذاری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به منصه ظهور رساند و موجب برهم خوردن نقشه دشمنان کشور برای ایجاد بحران بزرگ امنیتی و ایجاد بحرینی جدید و دست‌نشانده در منطقه شد.
نشست هم اندیشی مدیران ستادی و فرودگاهی کشور از سه شنبه با حضور مدیران فرودگاه های سراسر کشور و ستاد شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوای ایران در فرودگاه مهرآباد آغاز شد و فردا- چهارشنبه- به کار خود پایان می دهد.

منبع : ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو