پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | همه فرودگاه‎ها تا اواسط سال آینده از یک طرح جامع اولیه برخوردار می شوند

تاریخ خبر: // کد خبر: 147142 // // // //


همه فرودگاه‎ها تا اواسط سال آینده از یک طرح جامع اولیه برخوردار می شوند

به گزارش روابط‎عمومی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، غلامحسین باقریان در هم‎اندیشی مدیران ستادی و فرودگاهی گفت: با وجودی که باید ابنیه و ساختمان‎های اداری هم مورد توجه باشد اما اولویت و اصل کار را بر خدمت‎رسانی به مسافران بگذاریم بنابراین باید به اجرای پروژه‎های مربوط به محوطه ایرساید و ترمینال و دسترسی‎ها و غیره که مستقیم مربوط به مسافران می‎شود، بپردازیم.


همه فرودگاه‎ها تا اواسط سال آینده از یک طرح جامع اولیه برخوردار می شوند
عضو هیأت مدیره و معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران گفت: همه فرودگاه‎ها تا اواسط سال آینده دارای یک طرح جامع اولیه خواهند شد و این به ما کمک می کند که از اجرای پروژه‎های خارج از روال خودداری کنیم.

به گزارش روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، غلامحسین باقریان در هماندیشی مدیران ستادی و فرودگاهی گفت: با وجودی که باید ابنیه و ساختمانهای اداری هم مورد توجه باشد اما اولویت و اصل کار را بر خدمترسانی به مسافران بگذاریم بنابراین باید به اجرای پروژههای مربوط به محوطه ایرساید و ترمینال و دسترسیها و غیره که مستقیم مربوط به مسافران میشود، بپردازیم. مردم باید احساس کنند که به آنها توجه میشود. گرچه اکنون بهتر از قبل شده است اما باید بیش از اینها مورد توجه قرار گیرد.

وی در بیان چند نکته مهم در اجرای پروژههای فرودگاهی با اشاره به اینکه در پروژه‎های بهسازی که بر اساس بودجههای جاری تامین هزینه میشوند از خریدهای سرمایهای خودداری شود زیرا تخلف محسوب میشود، گفت: مستندات کافی و ضروری در مورد هر پروژه نظیر زمانبندی و تعهدات را آرشیو کنید تا در صورت نیاز به برخورد قانونی با پیمانکار مستندات لازم و قانونی در اختیار داشته باشیم.

معاون عملیات فرودگاهی ادامه داد: همه فرودگاهها تا اواسط سال آینده دارای یک طرح جامع اولیه خواهند شد و این به ما کمک می کند که از اجرای پروژههای خارج از روال خودداری کنیم.وی در مورد شیوه مدیریت پروژه‎های فرودگاهی گفت: قصد داریم همانطور که پروژههای فرودگاهی مربوط به فرودگاهها هستند نظارت اجرایی آن را هم به مدیران خود فرودگاهها تفویض کنیم اما نظارت بر امور فنی برعهده خود ستاد باقی بماند. برای این کار باید دستورالعملی تدوین شود که نیازمند ارائه پیشنهاد از طرف شماست.

باقریان با تاکید بر توجه به دستورالعملهای امنیتی گفت: حفظ و نگهداری تجهیزاتی که برای فرودگاه ها ارسال می شود را مورد توجه قرار دهید و در صورت عدم نیاز عودت داده شود.وی در پایان گفت: اکنون زمانی است که میتوانیم در کنار مسائل عمرانی به مسائل زیباسازی بپردازیم و به نظر من برای اینکار باید یک کارگروه با حضور مدیران فرودگاهی و کارشناسان تشکیل شود وبرنامه زیباسازی برای فرودگاهها تدوین شود.

منبع : با اندکی اضافات و تلخیص از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو