پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تاچ سی قابلیت تعامل با تاکسی های بجنورد را دارد/ اخذ ۹ مجوز رسمی

تاریخ خبر: // کد خبر: 147242 // // //


تاچ سی قابلیت تعامل با تاکسی های بجنورد را دارد/ اخذ ۹ مجوز رسمی

شهاب سرهنگی ،مدیرعامل شرکت تاچ سی گفت: «تاچ سی» به عنوان شرکت دانش بنیان صنعتی قابلیت تعامل با تمامی سازمان ها و تاکسی های بجنورد را دارد.


تاچ سی قابلیت تعامل با تاکسی های بجنورد را دارد/ اخذ ۹ مجوز رسمی

شهاب سرهنگی درباره خدمات «تاچسی» در سراسر کشور، اظهار کرد: «تاچسی» یک شرکت دانشبنیان ثبتشده است که از تمام مراجع مجوزهای لازم کسبوکار در کشور را اخذ کرده که در نوع خود و در بین شرکتهای با فعالیت مشابه که در سطح کشور مشغول فعالیت هستند بیمانند است.

سرهنگی با بیان اینکه تاچ سی محدودیتی برای تحت پوشش قرار آژانس های بجنورد ندارد، بیان کرد: در حال حاضر این شرکت روزانه بیش از ۲۰۰ هزار جابه جایی در سراسر کشور انجام می دهد و قابلیت ارتقاء در تمامی سطوح حمل و نقل را دارد.

وی افزود: تاچ سی با هدف خدمات ارزان به مردم، کاهش آلودگی زیست محیطی، رفع معضل ترافیک و اشتغالزایی همچون دیگر استان ها زمینه فعالیت در بجنورد را فراهم کرده و قطعا مشکلی در امر کسب و کار دیگر رانندگان به وجود نخواهد آورد.

وی با تاکید براینکه شرکت تاچ سی برای فعالیت در سراسر کشور ۹ مجوز رسمی اخذ کرده است، گفت: این مجوزها شامل ثبت شرکت رسمی حملونقل، اخذ پروانه حملونقل درونشهری، پروانه حمل بار درونشهری، نماد اعتماد الکترونیک، مجوز ثبت نرمافزار در ساماندهی، نشان ملی ثبت رسانههای دیجیتال، مجوز فعالیت از نظام صنفی رایانهای، پروانه کسب از اتاق اصناف و پروانه کسب کارهای مجازی از اتحادیه کشوری با دامنه فعالیت در سراسر کشور است.

مدیرعامل شرکت تاچ سی ادامه داد: همچنین تاچ سی دارای تفاهمنامه طرح تکاپو در کشور است و برای هر نوع همکاری و تعامل با سازمانها در بجنورد آمادگی کامل دارد.

نامه رسمی دادستان کل کشور برای فعالیت رسمی تاکسی های اینترنتی

سرهنگی گفت: طبق نامه دادستان کل کشور در حوزه تاکسیهای آنلاین، مسئولیت صدور پروانه و مجوز قانونی فعالیت برعهده اتحادیه صنفی (اتحادیه کسب و کار مجازی) است و این شرکتها با پذیرفتن ضوابط نظارتی و رعایت آن مجاز به تأسیس دفتر و فعالیت در شهرستانها هستند.

وی اضافه کرد: باتوجه به اینکه با ورود تاکسی آنلاین ها به شهرهای مختلف مشکل پلمب این کسب و کارها به عنوان یکی از مشکلات توسعه آن ها بود که با پیگیری های مختلف در برخی از این شهرها مشکل رفع اما همچنان بجنورد با این مشکل مواجه است.

وی گفت: به دنبال این مشکلات دادستان کل کشور با ارسال نامه‌ای به دادستان‌های مراکز استان‌ها اعلام کرده که صرفاً نظارت بر کار تاکسی‌های اینترنتی بر عهده شهرداری‌ها است و تا زمانی که دستورالعمل نظارت شهرداری‌ها بر فعالیت‌ تاکسی‌های اینترنتی به شکل مشترک از سوی وزارت صنعت و وزارت کشور آماده نشود، از هرگونه برخورد و ممانعت از کسب‌وکار این شرکت‌ها به درخواست شهرداری‌ها خودداری به عمل آید.

مدیرعامل شرکت تاچ سی اظهار کرد: سفیران «تاچسی» با طی کردن مراحل قانونی پس از اخذ استعلامهای مختلف از قبیل گواهی عدمسوء پیشینه، گواهی عدم اعتیاد، گذراندن کلاسهای آموزشی اخلاقی و سپس آموزش عملیاتی و فنی مجوز فعالیت در سیستم را دریافت کردند و اینکه همواره توسط مسافران در پایان هر سفر از جنبههای مختلف قضاوت میشوند.

وی گفت: همچنین «تاچسی» مجهز به یک سیستم هوشمند نظارتی سیستمی و مونیتورینگ رانندگان در حین سفر است که با مشاهده هر تخلف هرچند کوچک به سرعت کاربری راننده را به صورت اتوماتیک تا بررسی لازم توسط کارشناسان مسدود میکنند که این سیستم نیز در مقایسه با سیستمهای سنتی که مدیران آژانس یا سازمان حملونقل حتی از موضوعات خبردار نمیشدند در نوع خود متفاوت و منحصر به فرد است.

مدیرعامل شرکت تاچ سی مطرح کرد: شرکت تاچ سی، پاسخگوی ۲۴ ساعته مردم است به طوری که اگر مسافران از عملکرد رانندگان و دیگر خدمات این شرکت انتقادی داشته باشند، کمتر از ۲۰ دقیقه رسیدگی و پاسخ خود را دریافت می کنند.

سرهنگی با گلایه از عدم همکاری سازمان تاکسیرانی بجنورد گفت: متاسفانه باوجود ۹ مجوز رسمی برای فعالیت در سراسر کشور، سازمان تاکسی رانی بجنورد اعلام کرده باید مجدد مجوز اخذ شود درحالی که چنین موضوعی در دیگر استان ها مطرح نبوده است.

وی اظهار کرد: شرکت تاچ سی مجوزهای لازم را اخذ کرده و با وزارت کار و وزارت ارتباطات برای توسعه آن در سراسر کشور تفاهم نامه منعقد کرده است.

مدیرعامل شرکت تاچ سی اعلام کرد: متاسفانه از سوی برخی برای فعالیت رانندگان تاچ سی در بجنورد ممانعت به عمل آمده، در حالی که واحدحقوقی این شرکت می تواند اقدام قانونی کند اما هدف ما تعامل و اشتغالزایی است.

سرهنگی بیان کرد: تاچ سی بین ۳۰ تا ۴۰درصد ارزان تر از دیگر تاکسی ها خدمات رسانی می کند که این به نفع اقتصاد خانواده ها است.

وی گفت: طی دو ماه گذشته شرکت تاچ سی از طریق سفارت ایران با آفریقا برای پوشش دادن تاکسی های این کشور قرارداد منعقد کرد که این امر به دلیل مجوزهای رسمی این شرکت بود.

وی ادامه داد: براساس آمار ۸۰ درصد ایران تحت پوشش تاکسی های اینترنتی قرار دارد و تاچ سی برای خدمات دهی بیشتر مردم قصد فعال کردن خدمات شارژ، پرداخت قبوض، خرید بلیت مترو، بلیت قطار و بلیت هواپیما را دارد.

منبع : خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو