پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | حذف و اضافه رژیم صهیونیستی به لیست قوانین “مهاجرت پاکستان”

تاریخ خبر: // کد خبر: 147246 // // //


حذف و اضافه رژیم صهیونیستی به لیست قوانین “مهاجرت پاکستان”

وزارت کشور پاکستان در شرایطی اجازه سفر اتباع اسرائیلی به این کشور را صادر کرد که موجب واکنش رئیس اداره مهاجرت این کشور شد.


حذف و اضافه رژیم صهیونیستی به لیست قوانین “مهاجرت پاکستان”

وزارت کشور پاکستان بر اساس شرایطی اجازه سفر اتباع اسرائیلی به این کشور را صادر کرد. «عصمت الله جنیجو» رئیس اداره مهاجرت پاکستان نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و خواهان حذف نام اسرائیل از این لیست شد.

وزارت کشور پاکستان اعلام کرد نام اسرائیل به اشتباه در لیست مهاجرت به پاکستان وارد شده و در حال حذف نام رژیم صیهونیستی از این لیست هستیم.

سازمان تحقیقات فدرال پاکستان در سایت رسمی خود نام کشورهای اسرائیل، هندوستان، بنگلادش، بوتان، نیجریه، فلسطین و سومالی را ثبت کرده که می‌توانند تحت شرایط خاص به این کشور سفر کنند.

طبق این خبر اتباع اسرائیلی از اعلام حضور خود در نزد پلیس پاکستان و دریافت مجوز همچنین مراجعه به پلیس هنگام بازگشت از این کشور مستثنی هستند.

«فواد چودهری» وزیر اطلاع رسانی پاکستان در پاسخ به اعتراض اپوزیسیون در زمینه اضافه شدن نام اسرائیل به لیست مهاجرت گفت: دولت هیچ ارتباط مخفیانه با اسرائیل و هند ندارد.

چندی پیش پایگاه «میدل ایست آی» به نقل از منابع مطلع نوشته یک هواپیما پس از برخاستن از تل‌آویو در یک پایگاه نظامی در حومه اسلام‌آباد فرود آمده است.

این ادعا در پاکستان جنجال خبری زیادی به پا کرد و مقام‌های این کشور را به واکنش واداشت. مقام‌های دولت پاکستان این ادعا را رد و اعلام کرده که هیچ هواپیمای اسرائیلی‌ای در این کشور فرود نیامده است.

پاکستان و رژیم صهیونیستی روابط رسمی دیپلماتیک ندارد و مقام‌های اسلام‌آباد همواره مذاکره و ارتباط پنهانی با تل‌آویو را تکذیب کرده‌اند.

منبع : میزان


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو