پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیام مردمی/دید نامناسب فرودگاه مهرآباد از لحاظ وجود هواپیماهای از رده خارج و تجمع آشغال و نخاله های ساختمانی در باند و رمپ فرودگاه

تاریخ خبر: // کد خبر: 148613 // // // //


پیام مردمی/دید نامناسب فرودگاه مهرآباد از لحاظ وجود هواپیماهای از رده خارج و تجمع آشغال و نخاله های ساختمانی در باند و رمپ فرودگاه

پیام های مردمی در خصوص دید نامناسبی که محیط رمپ و باند فرودگاه مهرآباد از تجمع نخاله و هواپیماهای از رده خارج هرکولس C130 ایجاد کرده است.


پیام مردمی/دید نامناسب فرودگاه مهرآباد از لحاظ وجود هواپیماهای از رده خارج و تجمع آشغال و نخاله های ساختمانی در باند و رمپ فرودگاه

پیام های مردمی در خصوص دید نامناسبی که محیط رمپ و باند فرودگاه مهرآباد از تجمع نخاله و هواپیماهای از رده خارج هرکولس C130  ایجاد کرده است.

پیام اول ؛

با سلام
میخواستم در مورد محیط فرودگاه مهرآباد صحبت کنم که از طریق رسانه خبری شما به گوش مسئولین برسد.  در قسمت باند و رمپ فرودگاه مهرآباد به علت وجود هواپیماهای از رده خارج دید بدی از فرودگاه به مسافر منتقل می‌شود.
زمانی که هواپیما فرود می‌آید و یا با اتوبوس از کنار رمپ نیروی هوایی که چندین فروند هرکولسC130 از کار افتاده و بعد از آن رمپ ایران ایر که تعداد زیادی هواپیما از کار افتاده پارک شده است واقعا تاثیر بسیار بسیار بدی را بر روی مسافر میگذارد و اصلا در شان فرودگاه مهرآباد نیست.

پیام دوم ؛

سلام
در رابطه با وضعیت فرودگاه مهرآباد که دوست عزیزی نیز برخی نکات را فرموده بودند ، تجمع آشغال و نخاله های ساختمانی و دیوارهای فرو ریخته و درختان خشک شده و وسایل اسقاطی و … در محوطه اطراف باند پروازی و به خصوص در ابتدای باند پرواز و در سمت راست آن ، بسیار زشت و زننده هست و واقعا در هیچ فرودگاهی در جهان شاید این صحنه ها رو شما نبینید. و این زیبنده فرودگاه یک پایتخت که میزبان مهمانان و هیات های سیاسی عالی رتبه خارجی هم می باشد ، اصلا نمی‌باشد.

در خاتمه پیشنهاد می کنم مدیریت محترم فرودگاه بین المللی مهرآباد خودشون شخصا از فضای باند و اطراف آن بازدیدی داشته باشند ، بدون اغراق حداقل ۳۰ تا ۴۰ کامیون نخاله و وسایل اسقاطی از گوشه و کنار آن می شود جمع آوری کرد.

همچنین فضای زیر جت وی های در حال ساخت هم ( که الان بیش از دو سال هست که هنوز در حال ساخت و ساز می باشد !! ) قابل بررسی و نظم بخشی هستند.

 

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی اخبار هوانوردی کن نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو