پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تاخیر ۷ ساعته در پرواز کیش ایر به دلیل نقص فنی+عکس

تاریخ خبر: // کد خبر: 152735 // // //


تاخیر ۷ ساعته در پرواز کیش ایر به دلیل نقص فنی+عکس

در حالی پرواز ۷۰۵۳ شرکت هواپیمایی کیش از تهران به مقصد کیش که قرار بود ساعت ۱۲:۴۵ امروز (دوشنبه) انجام شود به دلیل نقص فنی با تاخیر در پرواز روبرو شده است. این در حالیست که در ساعت مذکور مسافران سوار هواپیما می‌شوند، اما پس از گذشت ۳۰ دقیقه به آنها اعلام می‌شود که هواپیما با نقص فنی روبرو شده است و باید تخلیه شود.


تاخیر ۷ ساعته در پرواز کیش ایر به دلیل نقص فنی+عکس

پرواز ۷۰۵۳ هواپیمایی کیش ایر از تهران به مقصد کیش که قرار بود ساعت ۱۲:۴۵ دقیقه انجام شود به دلیل نقص فنی با تاخیر ۷ ساعته روبرو شد و طبق اعلام شرکت هواپیمایی کیش، این پرواز ساعت ۱۹:۳۰ انجام خواهد شد. در حالی پرواز ۷۰۵۳ شرکت هواپیمایی کیش از تهران به مقصد کیش که قرار بود ساعت ۱۲:۴۵ امروز (دوشنبه) انجام شود به دلیل نقص فنی با تاخیر در پرواز روبرو شده است. این در حالیست که در ساعت مذکور مسافران سوار هواپیما می‌شوند، اما پس از گذشت ۳۰ دقیقه به آنها اعلام می‌شود که هواپیما با نقص فنی روبرو شده است و باید تخلیه شود.مسافران پرواز مربوطه در حال حاضر در فرودگاه به سر می‌برند و به آن ها اعلام شده است که هواپیمایی کیش به منظور انجام این پرواز هواپیمای جایگزینی ندارد و باید نقص فنی آن برطرف شود.

در این راستا لیلی اسدی – مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی کیش –  در مورد علت تاخیر این پرواز، اظهار کرد: فعالیت مربوط به مسافرگیری این پرواز انجام شد، اما پس از استارت، خلبان متوجه مشکل نقص فنی هواپیما می‌شود و به همین دلیل مسافرین از هواپیما خارج می‌شوند.وی ادامه داد: نقص فنی مسئله بسیار مهمی است چرا که مقوله ایمنی و جان مسافران مطرح است و در عین حال باید تاکید کرد که نمی‌توان در خصوص برطرف شدن نقص‌های فنی مدت زمان مشخص و دقیقی را اعلام کرد اما پیش بینی صورت گرفته توسط متخصصان این است پرواز ۷۰۵۳ ساعت ۱۹:۳۰ انجام خواهد شد.به گفته مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی کیش به موازات فعالیت متخصصان به منظور رفع مشکل فنی هواپیما، شرکت هواپیمایی کیش به دنبال پیدا کردن هواپیمای جایگزین از سایر شرکت‌های هواپیمایی بود که این امر محقق نشد. در حال حاضر دستورالعمل سازمان هواپیمایی مسافران می‌توانند به دلیل تاخیر بیش از  چهار ساعته پرواز، انصراف خود را اعلام و هزینه شان را دریافت کنند و یا منتظر بمانند و در ساعت ۱۹:۳۰ پروازشان را انجام دهند و خسارت مربوط به تاخیر را دریافت کنند.

منبع : بااندکی اضافات و تلخیص ازایسنا


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو