پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | حمایت و مساعدت برای ایجاد و مناسب سازی فضای ورزشی برای کارکنان “هما” در فرودگاه امام (ره)

تاریخ خبر: // کد خبر: 167912 // // //


حمایت و مساعدت برای ایجاد و مناسب سازی فضای ورزشی برای کارکنان “هما” در فرودگاه امام (ره)

علیرضا بابایی مشاور مدیرعامل و رییس ارشد مجتمع فرهنگی ورزشی “هما” و مهندس محمد افتخاری مدیرکل مهندسی ساختمان و تاسیسات قسمت پشتیبانی، جهت بررسی امکانات ورزشی موجود فرودگاه امام(ره)، از دفاتر ایران ایر دراین فرودگاه، بازدید کردند.


حمایت و مساعدت برای ایجاد و مناسب سازی فضای ورزشی برای کارکنان “هما” در فرودگاه امام (ره)

علیرضا بابایی مشاور مدیرعامل و رییس ارشد مجتمع فرهنگی ورزشی “هما” و مهندس محمد افتخاری مدیرکل مهندسی ساختمان و تاسیسات قسمت پشتیبانی، جهت بررسی امکانات ورزشی موجود فرودگاه امام(ره) ، از دفاتر ایران ایر دراین فرودگاه، بازدید کردند.

دراین بازدید، جانمایی و آخرین انتخاب فضاهای ورزشی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر گردید اقدامات فنی – مهندسی و تاسیساتی جهت تقویت و تکمیل سرانه ورزشی “هما” در این فرودگاه انجام شود.

رییس ارشد مجتمع فرهنگی ورزشی “هما” طی این بازدید گفت: بالغ بر 1300 نفر از همکاران همایی در فرودگاه حضرت امام (ره) مستقر هستند که سختی و حساسیت بالای کار و مسافت طولانی ، نیاز به تامین فضایی پر نشاط و سلامت برای آنان را ایجاب می نماید.

وی ضمن تاکید بر حمایت و مساعدت لازم برای ایجاد فضای ورزشی برای همکاران مستقر در فرودگاه امام (ره) افزود: با توجه به دیدگاه حمایتی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل هما جهت افزایش میزان سلامتی و تندرستی پرسنل، علی رغم کمبود امکانات و ظرفیت های ورزشی ، اقداماتی در جهت گسترش فضاهای ورزشی و تجهیز فرودگاه به امکانات ورزشی از جمله آماده سازی سالن بدنسازی و آموزش رزمی انجام خواهد شد.
علیرضا بابایی انرژی بالا و برخورد خوب همکاران همایی را متاثر از داشتن روحیه ورزشی و انجام ورزش و پرداختن به ماهیت و فلسفه اصلی ورزش یعنی اخلاق و معنویت عنوان کرد و حمایت خود را برای راه اندازی و تجهیز فضاهای ورزشی و بستر سازی برای استفاده از استخر هتل ها و زمین فوتبال سپاه را در فرودگاه امام (ره)، اعلام کرد.
در ادامه بازدید، مهندس افتخاری، مدیرکل مهندسی ساختمان و تاسیسات پشتیبانی دستورات لازم در خصوص تجهیز فنی و تاسیساتی این فضاهای ورزشی را صادر کرد.
گفتنی است؛ تجهیز وسایل و دستگاه های بدنسازی، کفپوش و تاتامی، البسه، میز پینگ پنگ و فوتبال دستی و… از جمله امکاناتی است که جهت تامین آن از طرف رییس ارشد باشگاه اقدام خواهد شد.

 

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی هواپیمای جمهوری اسلامی ایران

 


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو