پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تسریع در اجرای طرح های عمرانی فرودگاه مهرآباد در آستانه نوروز

تاریخ خبر: // کد خبر: 168780 // // //


تسریع در اجرای طرح های عمرانی فرودگاه مهرآباد در آستانه نوروز

به گزارش روابط عمومی فرودگاه مهرآباد، مدیرسعید صفی نیا، مدیرکل فرودگاه با اعلام این خبر گفت: در فرودگاه پرترافیکی چون مهرآباد اولویت در اجرای پروژه ها باید طرح هایی باشد که مستقیم با مسافر در ارتباط است که این پروژه ها باید با استاندارد روز در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون وقفه ای در خدمت رسانی انجام شوند.


تسریع در اجرای طرح های عمرانی فرودگاه مهرآباد در آستانه نوروز

در آستانه نوروز، پروژه ها و طرح های عمرانی در دست اجرای این فرودگاه در راستای تسهیل گردش کار و ارتقای خدمات فرودگاهی به سرعت اجرایی می شوند. به گزارش روابط عمومی فرودگاه مهرآباد، مدیرسعید صفی نیا، مدیرکل فرودگاه با اعلام این خبر گفت: در فرودگاه پرترافیکی چون مهرآباد اولویت در اجرای پروژه ها باید طرح هایی باشد که مستقیم با مسافر در ارتباط است که این پروژه ها باید با استاندارد روز در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون وقفه ای در خدمت رسانی انجام شوند. برای همین تلاش شده است تا قبل از پروازهای نوروزی، پروژه ها را به سرانجام برسانیم و خوشبختانه در این زمینه به نتایج خوبی رسیده ایم و می توانیم با ارایه خدمات بهتر با آمادگی کامل به استقبال مسافران نوروزی برویم.

صفی نیا تاکید کرد: انجام و عملیاتی شدن پروژه ها در زمان مقرر برای ارایه خدمات بهتر  فرودگاهی در اولویت این اداره کل است. وی اولویت پروژه های مهرآباد را تکمیل پروژه زیبا سازی ترمینال های یک و دو، رنگ آمیزی جداول ومحاوط، کاشت گل های فصلی، پروژه روشنایی محاوط ترمینال های یک ودو، بهسازی ونوسازی برج مراقبت وساختمان تسهیلاتی برج  وهمچنین تکمیل پروژه کفسازی و زیباسازی وساماندهی اماکن تجاری ترمینال 6  و ساماندهی دفاتر فروش شرکت های هواپیمایی در ترمینال یک اعلام کرد و گفت: این پروژه ها تا قبل از سال 98 به بهره برداری می رسند.

منبع :  با اندکی اضافات و تلخیص از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو