ایرلاین پرس | برخورد با تغییر روش ایرلاین‌ها در خصوص نحوه فروش بلیت

تاریخ خبر: // کد خبر: 43484 // // // //


برخورد با تغییر روش ایرلاین‌ها در خصوص نحوه فروش بلیت

انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی در بخشنامه‌ای تغییر روش بعضی از شرکت‌های هواپیمایی در خصوص نحوه فروش بلیت و عقد قرارداد با ارز خارجی را گوشزد شد.


برخورد با تغییر روش ایرلاین‌ها در خصوص نحوه فروش بلیت

تین‌نیوز | 

انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی در بخشنامه‌ای، نسبت به تغییر روش بعضی از شرکت‌های هواپیمایی در خصوص نحوه فروش بلیت و عقد قرارداد با ارز خارجی مواردی را به آژانس‌ها گوشزد کرد.

به گزارش تین‌نیوز، در این بخشنامه آمده است: طبق گزارش‌های واصله از سوی همکاران با توجه به اینکه در آستانه سفرهای نوروزی قرار داریم متأسفانه تعدادی از شرکت‌های هواپیمایی روش معمول فروش را تغییر داده‌اند و به‌عنوان نمونه هزینه بلیت برای کودکان را بر اساس قیمت بلیت افراد بالغ و بزرگسال محاسبه می‌کنند.

در این بخشنامه به مواردی دیگر مانند اینکه قراردادها را با ارز خارجی محاسبه و برخلاف ضوابط و مقررات موجود پول ملی کشور را مناط اعتبار قرار نمی‌دهند اشاره شده است.

یکی دیگر از موارد تغییر روش بعضی از شرکت‌های هواپیمایی در خصوص نحوه فروش بلیت، افزایش قیمت بلیت‌ها توسط شرک‌ت‌های هواپیمایی بوده است.

انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی در این بخشنامه عنوان کرده است، اینک در راستای حفظ حقوق مردم و همکاران گرامی خواهشمند است پس از وصول بخشنامه حاضر حداکثر ظرف 48 ساعت چنانچه با موارد فوق برخورد داشته‌اند مراتب را در اسرع وقت به انجمن اعلام فرمایید تا از سوی انجمن با مراجع مسئول و ذی‌ربط مطرح و در این خصوص اقدام لازم صورت بپذیرد.

photo_2018-02-10_16-14-53


منبع : تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو