ایرلاین پرس | برخورد با آژانس‌های متخلف در ایام نوروز

تاریخ خبر: // کد خبر: 53416 // // // // //


برخورد با آژانس‌های متخلف در ایام نوروز

رئیس اداره تعزیرات حکومتی تهران با بیان اینکه به تازگی نیز صحبت‌هایی مبنی بر آزادسازی قیمت بلیت هواپیماها گفته شده، تأکید کرد: البته ما با این امر مخالف هستیم؛ چراکه این آزادسازی قیمت باعث تضییع حق مسافران می‌شود.


برخورد با آژانس‌های متخلف در ایام نوروز

محمدعلی اسفنانی رئیس اداره تعزیرات حکومتی تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، با‌اشاره به افزایش قیمت تور‌های مسافرتی در ایام نوروز گفت: سازمان تعزیرات وظیفه نظارت بر قیمت‌ها را دارد و اگر احیاناً برخی از قیمت‌های مصوب‌شده تخلف کنند، طبیعتاً رسیدگی صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد:‌ اما گاهی در ایام خاص مانند ایام نوروز و اربعین برخی از آژانس‌های مسافرتی و شرکت‌های هواپیمایی سقف قیمت‌ها را رد کرده و قیمت‌های خود را افزایش می‌دهند.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی تهران با بیان اینکه تمام اقداماتی که بالاتر از نرخ مصوب انجام می‌شود مشمول قانون تعزیرات در زمینه گرانفروشی است، تصریح کرد: گرانفروشی گاهی به صورت کالا و گاهی به صورت خدمات است و اگر موردی باشد سازمان تعزیرات ورود خواهد کرد.

اسفنانی اظهار داشت: متأسفانه در ایام نوروز برخی آژانس‌های مسافرتی یک پرواز را به‌طورکامل اجاره کرده و قیمت مدنظر خود را بدون توجه به سقف قیمت‌ها مصوب می‌کنند، هرچند که با برخی از این موارد برخورد شده است.

وی با بیان اینکه به تازگی نیز صحبت‌هایی مبنی بر آزادسازی قیمت بلیت هواپیماها گفته شده، تأکید کرد: البته ما با این امر مخالف هستیم؛ چراکه این آزادسازی قیمت به نفع مسافران نبوده و باعث تضییع حق مسافران می‌شود.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی تهران اضافه کرد:‌ در این خصوص جلسات متعددی داریم تا با این امر به ویژه در ایام نوروز مقابله کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو