ایرلاین پرس | گزارش سومين جلسه ستاد مرکزي تسهيلات و ارتقاي خدمات سفرهاي نوروز 97

تاریخ خبر: // کد خبر: 54787 // // // //


گزارش سومين جلسه ستاد مرکزي تسهيلات و ارتقاي خدمات سفرهاي نوروز 97

سومين جلسه ستاد مرکزي سفرهاي نوروزي شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران به منظور بررسي کيفيت خدمات فرودگاه‎ها در ميزباني از مسافران نوروزي برگزار شد.در این جلسه ادارات کل ستادی در مورد اقدامات و پیگیری‎های انجام شده در مورد تسهیلات و ارتقای خدمات با ادارات مرتبط در فرودگاه‎ها گزارش‎هایی را دادند.


گزارش سومين جلسه ستاد مرکزي تسهيلات و ارتقاي خدمات سفرهاي نوروز 97
گزارش سومين جلسه ستاد مرکزي تسهيلات و ارتقاي خدمات سفرهاي نوروز 97

سومين جلسه ستاد مرکزي سفرهاي نوروزي شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران به منظور بررسي کيفيت خدمات فرودگاه‎ها در ميزباني از مسافران نوروزي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، در این جلسه که امروز، 14 اسفند 96، برگزار شد ادارات کل ستادی در مورد اقدامات و پیگیری‎های انجام شده در مورد تسهیلات و ارتقای خدمات با ادارات مرتبط در فرودگاه‎ها گزارش‎هایی را دادند.

در این جلسه مقرر شد:

موضوع نظارت بر درج قیمت کالا و خدمات و همچنین پایش و نظارت بر فعالیت شرکت‎های هواپیمایی و شرکت خدمات هندلینگ توسط ادارات کل ستادی مربوطه به صورت مستمر از فرودگاه‎ها پیگیری شود. به همین منظور لیست افراد ناظر بر قیمت کالا و خدمات در پرتال نوروزی فرودگاه‎ها درج شود.

سایت ویژه نوروز 97 با ظاهری جدید توسط اداره کل مخابرات و فناوری اطلاعات طراحی و امروز برای بارگزاری اطلاعات در اختیار فرودگاه‎ها قرار گیرد.

بازدید از فرودگاه‎ها تعیین شده در بازه زمانی 20 تا 27 اسفند انجام شود و کیفیت خدمات فرودگاهی در روزهای نوروز از مسافران سنجیده شود.

سامانه پیامکی 10007069 که مربوط به پیشنهادات و انتقادات مسافران در مورد همه امکان فرودگاهی است به صورت مستمر در ستاد رصد شود.

گفتنی است، سومین ستاد مرکزی سفرهای نوروزی با حضور حسین اسفندیاری، قائم مقام مدیرعامل در امور فرودگاهها، میرسعید صفینیا، مدیرکل فرودگاه مهرآباد، فرشید گلیج، مدیرکل دفتر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل، صمد آقاجانی، مدیرکل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی، یداله آقائی صائم، مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی، حميد حاجيبيگي، مديركل آتشنشاني و هدايت زميني هواپيما، بهمن باقری، مدير پروژه نظارت بركيفيت خدمات فرودگاهي، رسول پوستفروشان، مديركل دفتر بازرگاني و سرمايهگذاري، عباس وفایي، سرپرست اداره كل تجهيزات و سامانههاي فرودگاهي، داوود اجتهادی سرپرست مدیریت بحران و پدافند غیرعامل و سيدمحمود رضوي، جواد نجمی و حشمت اله قربانی مشاوران قائم مقام مديرعامل در امور فرودگاهها برگزار شد.

منبع : شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو