ایرلاین پرس | همدان به دنبال تاسیس شرکت هواپیمایی باشد

تاریخ خبر: // کد خبر: 56319 // // //


همدان به دنبال تاسیس شرکت هواپیمایی باشد

عباس صوفی،شهردار همدان گفت: باید در استان همدان شرکت هواپیمایی تاسیس کرد و دیگر خرید هواپیما برای همدان کار کوچکی است.


همدان به دنبال تاسیس شرکت هواپیمایی باشد

عباس صوفی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان درباره رویداد «همدان، 2018» اظهار کرد: در رویداد 2018 قرار نیست کار آنچنانی شود بلکه آغازی برای تفکری است که بخواهد عقب‌ماندگی همدان را جبران کند.

وی افزود: ره‌آورد رویداد 2018 همین بس که مدیران، مسئولان، فعالان زیست‌محیطی و گردشگری و رسانه‌ها را به تفکر و تامل در این باره واداشته است.

شهردار همدان با اشاره به اینکه همین که رویداد 2018 سبب شده تا کنار هم نشسته و فکر کنیم بهترین هدیه است، گفت: تصمیم برای داشتن دبیرخانه دائمی گردشگری در همدان یکی دیگر از دستاوردهای 2018 برای همدان بوده است.

وی با بیان اینکه همدان بیش از آنچه فکر کند ظرفیت دارد، تصریح کرد: رویداد 2018 سبب شد تا مذاکره کرده و برای تاسیس دفتر وزارت خارجه در همدان وارد عمل شویم که شهرداری همدان برای واگذاری ساختمان نیز اعلام آمادگی کرده است.

صوفی با تاکید بر اینکه باید به دنبال انجام کارهای بزرگ در سطح شهر بود، اظهار کرد: خرید یک هواپیما برای استان همدان هدف کوچکی است و باید به دنبال تاسیس شرکت هواپیمایی در همدان بود.

وی با تاکید بر اینکه باید به دنبال ایجاد زیرساخت‌های گردشگری بود و این موضوع با همکاری و همدلی محقق می‌شود، بیان کرد: بنده بارها این موضوع را اعلام کرده‌ام که از شهردار کارهای کوچک نخواهید بلکه طلب کارهای بزرگ کنید تا در روند توسعه شهری موثر باشد.

شهردار همدان با بیان اینکه کار کوچک خود به خود شدنی است و انرژی زیادی نیاز ندارد، تصریح کرد: شهر در حال فرسوده شدن است و باید شهر را برای رویداد 2018 آماده کرد که ساماندهی ورودی‌های شهر یکی از دستورالعمل‌های رویداد 2018 است.

وی با اشاره به اینکه شهر در حال فرسوده شدن است و باید شهر را آماده کرد، افزود: متاسفانه برخی اوقات هم افزایی در همدان فراموش شده و به آن عمل نمی‌کنیم در صورتی که هم افزایی می‌تواند همدان را به جایگاه واقعی خود برساند.

صوفی با اعلام اینکه شهرداری به دنبال درآمدزایی از طریق صدور پروانه ساخت و تخریب نیست، اظهار کرد: عملیات ساخت بازار پرندگان در جاده ملایر آغاز شده و انتقال پرنده‌فروشان در اولویت قرار دارد.

انتهای پیام/و

منبع : فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو