ایرلاین پرس | شوق وصف‌ناپذیر برای سفر معنوی تا نگرانی از لغو پروازها

تاریخ خبر: // کد خبر: 56323 // // // //


شوق وصف‌ناپذیر برای سفر معنوی تا نگرانی از لغو پروازها

زمزمه‌هایی از لغو پروازهای عتبات به‌ دلیل بدهی هواپیمایی ماهان به فرودگاه استان مازندران می‌شود ولی باید به این موضوع توجه شود که زائران عتبات عالیات از مدت‌ها پیش برای این سفر معنوی برنامه‌ریزی کردند.


شوق وصف‌ناپذیر برای سفر معنوی تا نگرانی از لغو پروازها

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، این روزها زمزمه‌هایی از لغو پروازهای عتبات به‌دلیل بدهی هواپیمایی ماهان به فرودگاه استان مازندران شنیده می‌شود ولی باید به این موضوع توجه شود که زائران عتبات عالیات از مدت‌ها پیش برای این سفر معنوی برنامه‌ریزی کردند.

این زائران با شوف وصف‌ناپذیر منتظر هستند به سفر معنوی عتبات مشرف شوند و سر از پا نمی‌شناسند، چرا که برنامه‌ریزی‌ها انجام شده و قرار است در ایام نوروزی به سفر عتبات مشرف شوند حال به‌ دلیل بدهی نمی‌توان با احساسات مردم بازی کرد.

برای ایام نوروزی چندین پرواز به مقصد عتبات عالیات پیش‌بینی شده و با توجه به تعطیلات افراد فرصت دارند بدون نگرانی به این سفر معنوی مشرف شوند لازم است با برنامه‌ریزی درست و تدبیر تفکر جدی برای همیشه به این‌گونه دغدغه‌ها پایان داده شود.

* اعزام 2 هزار زائر مازندران طی نوروز به عتبات عالیات

مدیرکل حج و زیارت مازندران در این‌باره به خبرنگار فارس گفت: برای اعزام زائران به عتبات در ایام نوروزی برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته است.

حبیب‌الله ساداتی افزود: قرار است 2 هزار زائر از 23 اسفند ماه امسال تا هشتم فروردین ماه سال 97 در قالب 50 کاروان به سفر معنوی عتبات عالیات مشرف شوند.

* احتمال لغو پروازها پایین است

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران درباره احتمال لغو پروازها به دلیل بدهی شرکت‌های هواپیمایی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اینکه بدهی شرکت‌ها موجب می‌شود در برنامه‌ها پیشرفت و نقدینگی نداشته باشیم، افزود: اگر وصول نشود قانونگذار می‌تواند ما را مکلف کند حق و حقوق دولت را استیفا کنیم.

سعدالله‌ وطن‌خواه با بیان اینکه براساس قانون باید پیگیری می‌کردیم الان هم در حال پیگیری هستیم، تصریح کرد: در این زمینه با شرکت ماهان مکاتباتی کردیم که تاکنون به نتیجه‌ای نرسیدیم ولی براساس وعده‌هایی که دادند امیدواریم به نقطه‌ای برسیم که هم آنان برنامه‌ها و پروازهای خود را انجام دهند و ما هم بتوانیم به مطالبات خود برسیم.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران در پایان خاطرنشان کرد: انشاءلله به لغو پروازها نمی‌رسد و احتمال اینکه پروازها لغو شود خیلی پایین است.

به گزارش فارس، لازم است در این زمینه تدبیری جدی اندیشیده شود تا زائران براساس برنامه‌ریزی که از قبل داشتند بتوانند به این سفر معنوی مشرف شوند.

انتهای پیام/چ

منبع : فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو