ایرلاین پرس | ارزیابی ایرلاین‌ها از عملکرد وزیر راه‌وشهرسازی مثبت است

تاریخ خبر: // کد خبر: 57107 // // //


ارزیابی ایرلاین‌ها از عملکرد وزیر راه‌وشهرسازی مثبت است

مقصود اسعدی سامانی،دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با بیان اینکه ارزیابی ایرلاین‌ها عملکرد وزیر راه‌وشهرسازی مثبت است، گفت: در دوره وزارت آقای آخوندی اقداماتی بسیار خوبی در خصوص حذف و اصلاح قوانین دست‌وپا گیر انجام‌ شده است.


ارزیابی ایرلاین‌ها از عملکرد وزیر راه‌وشهرسازی مثبت است

تین‌نیوز | 

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با بیان اینکه ارزیابی ایرلاین‌ها عملکرد وزیر راه‌وشهرسازی مثبت است، گفت: در دوره وزارت آقای آخوندی اقداماتی بسیار خوبی در خصوص حذف و اصلاح قوانین دست‌وپا گیر انجام‌ شده است.

مقصود اسعدی سامانی در گفت‌وگو با خبرنگار تین‌نیوز با بیان این‌که در دوران وزارت آخوندی اتفاقات بسیار خوبی در صنعت حمل‌ونقل هوایی کشور رخ‌داده است، عنوان کرد: آزادسازی نرخ بلیت، استفاده از نیروهای متخصص، استفاده از برجام در راستای نوسازی ناوگان هوایی کشور ازجمله اقدامات مؤثر در بخش صنعت هوایی کشور بود.

وی در خصوص نوسازی ناوگان هوایی عنوان کرد: برجام فرصتی برای توسعه و نوسازی ناوگان حمل‌ونقل هوایی کشور بود و این امر می‌تواند پایه‌گذار گرفتن سهم ایران از بازار منطقه باشد.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی، خاطرنشان کرد: شرکت‌های هواپیمایی منطقه بخش عمده‌ای از سهم حمل‌ونقل هوایی کشور را می‌برند و مهم‌تر از  همه بیش از 4 میلیارد دلار ارز  از کشور توسط شرکت‌های هواپیمایی کشورهای منطقه از کشور خارج می‌شود اما اگر ناوگان هوایی کشور نوسازی شود می‌توانیم سهم خود را از بازار منطقه به دست آوریم.

اسعدی سامانی ابراز کرد: در دوره وزارت آقای آخوندی اقدامات بسیار خوبی در خصوص حذف و اصلاح قوانین دست‌وپاگیر انجام‌گرفته است.

او افزود: در مجموع ارزیابی شرکت‌های هواپیمایی از عملکرد آقای آخوندی مثبت است امیدواریم که نمایندگان محترم مجلس با رعایت مصالح و منافع ملی و نظام تصمیم مناسب را بگیرند.


منبع : تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو