ایرلاین پرس | ضرورت توجه به آموزش نیروهای انسانی کارآمد در صنعت فرودگاهی

تاریخ خبر: // کد خبر: 57137 // // //


ضرورت توجه به آموزش نیروهای انسانی کارآمد در صنعت فرودگاهی

عباس آخوندی ،وزیر راه و شهرسازی در حاشیه مراسم امضای قرارداد تربیت نسل آینده مدیران فرودگاهی ایران در تراز جهانی(اینگام) گفت: اجرای این طرح می تواند تبدیل به سنت و خواسته عمومی شود که مدیران آن را پیگیری کنند.


ضرورت توجه به آموزش نیروهای انسانی کارآمد در صنعت فرودگاهی

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه امضای قرارداد خدمات آموزش های تخصصی و اختصاصی فرودگاهی و هوانوردی میان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با رئیس اتحادیه فرودگاه های منتخب اروپا عنوان كرد: بزرگترین ارزش هر دستگاه، نیروی انسانی آن است كه البته با توجه به گرفتاری های موجود در صنعت فرودگاهی، مساله آموزش كمتر مورد توجه بوده است. با توجه به این خلا، در دو سال اخیر یكی از تمركز های اصلی ما تربیت مدیران نسل آینده فرودگاهی بوده و درخواست من در زمان انتصاب مدیرعامل شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، پرداختن جدی به این امر بوده است.

وزیر راه و شهرسازی افزود: از میان هزار نفر از کارشناسان و علاقه مندان به مدیریت صنعت فرودگاهی ۱۰۰ نفر برای شركت در دوره های آموزشی تربیت نسل جدید مدیران فرودگاهی كشور انتخاب شده اند كه قرار است ۱۸ ماه دوره آموزشی را در سطح استاندارد پشت سر بگذارند.

آخوندی اظهار امیدواری كرد كه اجرای این طرح و تربیت مدیران شایسته فرودگاهی گامی در افزایش خدمت رسانی و آسایش بیشتر و ارتقای ایمنی  باشد.

وزیر راه و شهرسازی افزود: اجرای این طرح می تواند تبدیل به سنت و خواسته عمومی شود كه مدیران آن را پیگیری كنند.

در مراسم امضای قرارداد طرح تربیت نسل مدیران فرودگاهی ایران در تراز جهانی (اینگام) كه پیش از ظهر دیروز (یكشنبه) در ساختمان وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، علاوه بر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، رحمت اله مه آبادی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و میکاییل آنتونیوس کرکلوح عضو اتحادیه بین المللی فرودگاه ها (ACI) و رئیس اتحادیه فرودگاه های منطقه اروپا، غلامحسین باقریان، عضو هیات مدیره و معاون عملیات فرودگاهی، محمدرضا امامی، معاون توسعه مدیریت و منابع، علی اكبر دلوریان زاده، مدیركل آموزش و توسعه نیروی انسانی و علی سینجلی، رئیس اداره آموزش و برنامه ریزی نیروی انسانی فرودگاه ها از شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران حضور داشتند./

منبع : وزارت راه


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو